Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 clic acoustic Lounge oak golden GERCAC55 1271
Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
Zobrazit celou kolekciCreation 55 clic acoustic
Katalogové číslo 61361271
Sleva na m2 −128,14 Kč10%
Skladem
Obdržíte 1 balení o celkové ploše 1,75 m2
nebo
201 Kčměsíčně / bez navýšení
  • Vzor podlahy1 lamelaVzor podlahy: 1 lamela
  • Přiznaná spára (fáze)4V - miniPřiznaná spára (fáze): 4V - mini
  • Barevný odstín podlahySvětle hnědý
  • Tloušťka6 mm
  • Šířka240 mm
  • Délka1461 mm
  • Dřevina podlahyDub
  • Struktura povrchuEIR
Popis
Nová kolekce kombinuje výhody rigidních podlah (pevnost a stabilitu) a vinylové nášlapné vrstvy (komfort při chůzi, tišší a příjemnější povrch) spolu s integrovanou akustickou podložkou dosahující zvukové izolace 19 dB. Díky nášlapné vrstvě 0,55 mm je produkt vhodný nejen pro bytové, ale také komerční prostory. Užitná třída podlah je 42. Celková tloušťka je 6 mm. 5 mm tvoří samotná podlahová krytina + 1 mm integrovaná akustická podložka. Povrchová úprava ProtecShield zvyšuje odolnost proti mikroškrábancům a zajišťuje jednoduchou údržbu. Tato kolekce se vyznačuje především tvarovou stabilitou, voděodolností a vysokou odolností proti opotřebení. Široká nabídka dekorů je doplněna různými strukturami povrchů a přiznanou spárou po obvodu dílců. Naleznete zde více dekorů s exkluzivní povrchovou strukturou a realistickou texturou.
Typ pokládkyZámková
Vzor podlahy1 lamela
Nosný materiálKompozitní nosič rigidní SPC
Přiznaná spára (fáze)4V - mini