Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 clic acoustic White lime GERCAC55 0584
Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 clic acoustic White lime GERCAC55 0584
Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
| Zobrazit celou kolekci | Creation 55 clic acoustic |
|---|---|
| Katalogové číslo | 61240584 |
| Cena za m2 (s DPH) | |
| Cena za m2 (bez DPH) | 953,10 Kč |
| Sleva na m2 | −128,14 Kč10% |
Doporučujeme koupit
Popis
Nová kolekce kombinuje výhody rigidních podlah (pevnost a stabilitu) a vinylové nášlapné vrstvy (komfort při chůzi, tišší a příjemnější povrch) spolu s integrovanou akustickou podložkou dosahující zvukové izolace 19 dB. Díky nášlapné vrstvě 0,55 mm je produkt vhodný nejen pro bytové, ale také komerční prostory. Užitná třída podlah je 42. Celková tloušťka je 6 mm. 5 mm tvoří samotná podlahová krytina + 1 mm integrovaná akustická podložka. Povrchová úprava ProtecShield zvyšuje odolnost proti mikroškrábancům a zajišťuje jednoduchou údržbu. Tato kolekce se vyznačuje především tvarovou stabilitou, voděodolností a vysokou odolností proti opotřebení. Široká nabídka dekorů je doplněna různými strukturami povrchů a přiznanou spárou po obvodu dílců. Naleznete zde více dekorů s exkluzivní povrchovou strukturou a realistickou texturou.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha zámková rigidní SPC |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Kompozitní nosič rigidní SPC |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V |
| Barevný odstín podlahy | Světle hnědý |
| Tloušťka | 6 mm |
| Šířka | 212 mm |
| Délka | 1239 mm |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášlapná vrstva | 0,55 mm |
| Integrovaná podložka | Pěnová akustická podložka |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 42 |
| Tepelná vodivost | 0,25 W/m.k |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | GERFLOR |
| Kolekce výrobce | Creation 55 clic acoustic |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
| Počet lamel v balení | 7 ks |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodní společností zabývající se výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pro komerční i domácí využití. Nabízí inovativní, designová a ekologicky šetrná řešení podlah. Gerflor jako přední výrobce vinylových podlah má zastoupení ve více než 100 zemích světa.
















