Vinylová podlahaWINEO 1000 wood Calistoga cream PL054R
Vinylová podlaha celoplošně lepená
Vinylová podlahaWINEO 1000 wood Calistoga cream PL054R
Vinylová podlaha celoplošně lepená
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit
Popis
WINEO 1000 wood Calistoga cream PL054R je kvalitní vinylová podlaha, kterou nyní koupíte za 5 495 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 5,19 m2). Podlaha značky WINEO je určena pro bytová a komerční využití. Vinylová podlaha WINEO 1000 wood Calistoga cream PL054R je ideální volbou pro všechny, kteří hledají světle hnědý odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce WINEO má šířku 200 mm a délku 1298 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je lepená a nosný materiál vinyl.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošně lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Přiznaná spára (fáze) | Bez V - spáry |
| Barevný odstín podlahy | Světle hnědý |
| Tloušťka | 2,2 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Délka | 1298 mm |
| Dřevina podlahy | Ostatní |
| Struktura povrchu | Dřevěná |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Integrovaná podložka | Bez podložky |
| Odolnost (třída zátěže) | 32 |
| Hmotnost balení | 17,6 kg |
| Počet (m²) na paletě | 249 m² |
| Tepelný odpor | 0,010 m²K/W |
| Počet (balení) na paletě | 48 bal. |
| Záruka bytová | 30 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | WINEO |
| Kolekce výrobce | 1000 wood |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
WINEO
Podlahy WINEO jsou oblíbené díky své odolnosti a dokonalým dekorům, které imitují přírodní materiály. Dělí se do široké škály spektakulárních kolekcí. Každá z těchto kolekcí je něčím unikátní a má speciální vlastnosti.

