PříslušenstvíPVC lišta s jádrem DOLLKEN D 60 life top 1010
PříslušenstvíLištaPVC lišta s jádrem DOLLKEN D 60 life top 1010
| Katalogové číslo | 1010 |
|---|---|
| Materiál | PVC |
| Upevnění | Lepení |
| Délka | 2575 mm |
| Výška | 58 mm |
| Šířka | 10 mm |
Parametry
| Začlenění | Příslušenství |
|---|---|
| Typ příslušenství | Soklové lišty |
| Materiál | PVC |
| Typ profilu | Pro vložení krytiny |
| Systém upevnění | Lepení |
| Hloubka | Šířka | 10 mm |
| Délka | 2575 mm |
| Výrobce | DOLLKEN, GERFLOR |
| Kolekce výrobce | D 60 life top |
| Výška | 58 mm |
DOLLKENGERFLOR
GERFLOR je mezinárodní společností zabývající se výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pro komerční i domácí využití. Nabízí inovativní, designová a ekologicky šetrná řešení podlah. Gerflor jako přední výrobce vinylových podlah má zastoupení ve více než 100 zemích světa.