Laminátová podlahaPARADOR Basic 200 Buk struktura dřeva 1440984
Laminátová podlahaPARADOR Basic 200 Buk struktura dřeva 1440984
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit
Popis
PARADOR Basic 200 Buk struktura dřeva 1440984 je kvalitní laminátová podlaha, kterou nyní koupíte za 1 140 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 2,992 m2). Podlaha značky PARADOR je určena pro bytová využití. Laminátová podlaha PARADOR Basic 200 Buk struktura dřeva 1440984 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají světle hnědý odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce PARADOR má šířku 194 mm a délku 1285 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál hdf.
Akční nabídka
Parametry
| Začlenění | Laminátová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 2 lamela |
| Nosný materiál | HDF |
| Přiznaná spára (fáze) | Bez V - spáry |
| Barevný odstín podlahy | Světle hnědý |
| Tloušťka | 7 mm |
| Šířka | 194 mm |
| Délka | 1285 mm |
| Dřevina podlahy | Buk |
| Struktura povrchu | Dřevěná |
| Třída použití | Bytová |
| Integrovaná podložka | Bez podložky |
| Odolnost (třída zátěže) | 31 |
| Hmotnost balení | 19,6 kg |
| Počet (m²) na paletě | 119,6 m² |
| Počet (balení) na paletě | 40 bal. |
| Tepelný odpor | 0,043 m²K/W |
| Záruka bytová | 12 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | PARADOR |
| Kolekce výrobce | Basic 200 |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
PARADOR
Podlahy německé značky PARADOR se řadí mezi naše nejprodávanější. Patří mezi špičku v oblasti výroby a prodeje podlahových krytin a na trhu jsou již od roku 1977. Specializují se na vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, které vyrábějí v Rakousku a Německu. Mohou se pyšnit mezinárodními oceněními jako například Red Dot Design Award, či Interior Innovation.






