Dřevěné podlahyPARADOR Trendtime 8 Classic Dub handscraped kartáčovaný 1739953
Dřevěná podlaha třívrstvá
Dřevěné podlahyPARADOR Trendtime 8 Classic Dub handscraped kartáčovaný 1739953
Dřevěná podlaha třívrstvá
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit

Dřevěná lišta PARADOR SL 18 Dub E001 1745213
416 Kč

PARADOR Trendtime 8 Classic Dub smoked handcrafted 1739945 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 115 Kč

PARADOR Trendtime 8 Classic Dub tree plank 1739957 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 447 Kč

PARADOR Trendtime 8 Dub loire medový 1748769
832 Kč

PARADOR Trendtime 8 Dub loire béžový 1748770
832 Kč

PARADOR Trendtime 8 Dub loire šedý 1748771
832 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Univerzální ukončení typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
145 Kč

Univerzální spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
145 Kč

Univerzální vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
145 Kč

Univerzální vnější roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602613
145 Kč

Dřevěná lišta PARADOR SL 18 Dub E001 1745213
416 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Univerzální ukončení typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
145 Kč

Univerzální spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
145 Kč

Univerzální vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
145 Kč

Univerzální vnější roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602613
145 Kč

PARADOR Trendtime 8 Classic Dub smoked handcrafted 1739945 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 115 Kč

PARADOR Trendtime 8 Classic Dub tree plank 1739957 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 447 Kč

PARADOR Trendtime 8 Dub loire medový 1748769
832 Kč

PARADOR Trendtime 8 Dub loire béžový 1748770
832 Kč

PARADOR Trendtime 8 Dub loire šedý 1748771
832 Kč
Vybrané parametry
- ZačleněníDřevěné podlahy
- Typ podlahyDřevěná podlaha třívrstvá
- Vzor podlahy1 lamela

- Přiznaná spára (fáze)4V

- Barevný odstín podlahyTmavě hnědý
- Tloušťka15 mm
- Šířka190 mm
- Délka1882 mm
- Dřevina podlahyDub
- Struktura povrchuKartáčovaná
- Povrchová úpravaOlej
- Nášlapná vrstva4 mm
- Třída použitíBytová a komerční
- Integrovaná podložkaBez podložky
- Tepelný odpor0,100 m²K/W
- Záruka bytová25 let
- VýrobcePARADOR
- Kolekce výrobceTrendtime 8 laminát
- Vhodné pro podlahové vytápěníAno
- VoděodolnéVoděodolné
Vizualizace délky
Popis
PARADOR Trendtime 8 Classic Dub handscraped kartáčovaný 1739953 je kvalitní dřevěné podlahy, kterou nyní koupíte za 6 830 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 2,861 m2). Podlaha značky PARADOR je určena pro bytová a komerční využití. Dřevěné podlahy PARADOR Trendtime 8 Classic Dub handscraped kartáčovaný 1739953 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají tmavě hnědý odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce PARADOR má šířku 190 mm a délku 1882 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál .
Akční nabídka
Akce LIŠTY V HODNOTĚ 249,- / ks K PODLAHÁM PARADOR ZDARMA !
K podlahám PARADOR obdržíte lišty v dekoru podlahy nebo bílé v hodnotě 249,- / ks ZDARMA ! Kolik m² podlahy objednáte, tolik metrů lišt obdržíte. Např. objednáte 50 m² podlahy, obdržíte zdarma 50 m lišt.
Akce Pružné profesionální lepidlo na dřevěné podlahy
SikaBond®-151 Pružné lepidlo na dřevěné podlahy
SikaBond®-151 je 1komponentní pružné lepidlo na lepení všech typů dřevěných podlah a na většinu typů podlahových podkladů. Elastické lepidlo se snadno roztírá a drží tvar.
SikaBond®-151 je navržen pro celoplošné lepení dřevěných podlah.
Spotřeba: 800–1000 g/m2, při aplikaci zubovou stěrkou B3
Obsah balení: 17 kg, snadno se aplikuje, snadno se čistí, velmi nízké emise
Kolik lepidla obdržíte? Obdržíte lepidlo na celé množství zakoupené podlahy.
Soubory ke stažení
Parametry
| Začlenění | Dřevěné podlahy |
|---|---|
| Typ podlahy | Dřevěná podlaha třívrstvá |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V |
| Barevný odstín podlahy | Tmavě hnědý |
| Tloušťka | 15 mm |
| Šířka | 190 mm |
| Délka | 1882 mm |
| Dřevina podlahy | Dub |
| Struktura povrchu | Kartáčovaná |
| Povrchová úprava | Olej |
| Nášlapná vrstva | 4 mm |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Integrovaná podložka | Bez podložky |
| Hmotnost balení | 23,4 kg |
| Počet (m²) na paletě | 91,5 m² |
| Počet (balení) na paletě | 32 bal. |
| Tepelný odpor | 0,100 m²K/W |
| Záruka bytová | 25 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | PARADOR |
| Kolekce výrobce | Trendtime 8 laminát |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
| Třídění dřeviny | Classic |
PARADOR
Podlahy německé značky PARADOR se řadí mezi naše nejprodávanější. Patří mezi špičku v oblasti výroby a prodeje podlahových krytin a na trhu jsou již od roku 1977. Specializují se na vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, které vyrábějí v Rakousku a Německu. Mohou se pyšnit mezinárodními oceněními jako například Red Dot Design Award, či Interior Innovation.



