Vinylová podlahaPARADOR Trendtime 6 Dub memory přírodní kartáčovaná struktura 1744638
Vinylová podlaha zámková na HDF
Vinylová podlahaPARADOR Trendtime 6 Dub memory přírodní kartáčovaná struktura 1744638
Vinylová podlaha zámková na HDF
Varianty:
Doporučujeme koupit

Lišta PARADOR SL 5 WF Dub D081 1745287
382 Kč

Přechodový vinylový HDF profil 3 v 1 PARADOR Dub memory přírodní 1744802
523 Kč

Parozábrana PE FOLIE čirá role tl. 0,2 mm 2 × 10 m
322 Kč

Parozábrana PE FOLIE čirá role tl. 0,2 mm 2 × 50 m
2 081 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
389 Kč

Univerzální ukončení typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
145 Kč

Univerzální spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
145 Kč

Univerzální vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
145 Kč

1 306 Kč

PARADOR Trendtime 6 Dub přírodní kartáčovaná struktura 1744637 - Vinylová podlaha zámková na HDF
1 306 Kč

1 306 Kč

1 306 Kč

Lišta PARADOR SL 5 WF Dub D081 1745287
382 Kč

Přechodový vinylový HDF profil 3 v 1 PARADOR Dub memory přírodní 1744802
523 Kč

Parozábrana PE FOLIE čirá role tl. 0,2 mm 2 × 10 m
322 Kč

Parozábrana PE FOLIE čirá role tl. 0,2 mm 2 × 50 m
2 081 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
389 Kč

Univerzální ukončení typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
145 Kč

Univerzální spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
145 Kč

Univerzální vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
145 Kč

1 306 Kč

PARADOR Trendtime 6 Dub přírodní kartáčovaná struktura 1744637 - Vinylová podlaha zámková na HDF
1 306 Kč

1 306 Kč

1 306 Kč
Vybrané parametry
- ZačleněníVinylová podlaha
- Typ podlahyVinylová podlaha zámková na HDF
- Vzor podlahyIndividuální

- Přiznaná spára (fáze)4V

- Barevný odstín podlahyPřírodní dub
- Tloušťka9,6 mm
- Šířka216 mm
- Délka2200 mm
- Dřevina podlahyDub
- Struktura povrchuKartáčovaná
- Integrovaná podložkaKorková podložka
- Třída použitíBytová a komerční
- Odolnost (třída zátěže)33
- Záruka bytováDoživotní
- Záruka komerční10 let
- VýrobcePARADOR
- Kolekce výrobceTrendtime 6 HDF
- Vhodné pro podlahové vytápěníAno
- VoděodolnéVoděodolné
- Antibakteriální ošetřeníAno
Vizualizace délky
Popis
PARADOR Trendtime 6 Dub memory přírodní kartáčovaná struktura 1744638 je kvalitní vinylová podlaha, kterou nyní koupíte za 3 104 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 2,376 m2). Podlaha značky PARADOR je určena pro bytová a komerční využití. Vinylová podlaha PARADOR Trendtime 6 Dub memory přírodní kartáčovaná struktura 1744638 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají přírodní dub odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce PARADOR má šířku 216 mm a délku 2200 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál hdf.
Akční nabídka
Akce LIŠTY V HODNOTĚ 249,- / ks K PODLAHÁM PARADOR ZDARMA !
K podlahám PARADOR obdržíte lišty v dekoru podlahy nebo bílé v hodnotě 249,- / ks ZDARMA ! Kolik m² podlahy objednáte, tolik metrů lišt obdržíte. Např. objednáte 50 m² podlahy, obdržíte zdarma 50 m lišt.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha zámková na HDF |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | Individuální |
| Nosný materiál | HDF |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V |
| Barevný odstín podlahy | Přírodní dub |
| Tloušťka | 9,6 mm |
| Šířka | 216 mm |
| Délka | 2200 mm |
| Dřevina podlahy | Dub |
| Struktura povrchu | Kartáčovaná |
| Integrovaná podložka | Korková podložka |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 33 |
| Hmotnost balení | 23,4 kg |
| Počet (m²) na paletě | 78,4 m² |
| Počet (balení) na paletě | 33 bal. |
| Záruka bytová | Doživotní |
| Záruka komerční | 10 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | PARADOR |
| Kolekce výrobce | Trendtime 6 HDF |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
| Antibakteriální ošetření | Ano |
PARADOR
Podlahy německé značky PARADOR se řadí mezi naše nejprodávanější. Patří mezi špičku v oblasti výroby a prodeje podlahových krytin a na trhu jsou již od roku 1977. Specializují se na vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, které vyrábějí v Rakousku a Německu. Mohou se pyšnit mezinárodními oceněními jako například Red Dot Design Award, či Interior Innovation.










