Úvod Laminátová podlaha PARADOR
Laminátová podlahaPARADOR Trendtime 1 Vlašský ořech struktura dřeva 1473907
Laminátová podlahaPARADOR Trendtime 1 Vlašský ořech struktura dřeva 1473907
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit

Lišta PARADOR SL 2 Vlašský ořech D001 1745494
357 Kč

Lišta PARADOR SL 3 Vlašský ořech D001 1745469
240 Kč

Lišta PARADOR SL 4 Vlašský ořech D001 1745520
334 Kč

Lišta PARADOR SL 18 Vlašský ořech D001 1745385
309 Kč

Lišta PARADOR Čtvrtkruhový profil Vlašský ořech D001 1745273
144 Kč

PARADOR Trendtime 1 Shufflewood wild 1748706
713 Kč

PARADOR Trendtime 1 Globetrotter urban nature rustikální struktura 1473921
713 Kč

PARADOR Trendtime 1 Dub mont blanc šedý 1748708
713 Kč

PARADOR Trendtime 1 Shufflewood harmony 1748705
713 Kč

PARADOR Trendtime 1 Dub mont blanc přírodní 1748707
713 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 2 HL 1 HL 2 HL 3 zelená 475750
446 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
389 Kč

Vnější roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279302
130 Kč

Vnitřní roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279306
130 Kč

Lišta PARADOR SL 2 Vlašský ořech D001 1745494
357 Kč

Lišta PARADOR SL 3 Vlašský ořech D001 1745469
240 Kč

Lišta PARADOR SL 4 Vlašský ořech D001 1745520
334 Kč

Lišta PARADOR SL 18 Vlašský ořech D001 1745385
309 Kč

Lišta PARADOR Čtvrtkruhový profil Vlašský ořech D001 1745273
144 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 2 HL 1 HL 2 HL 3 zelená 475750
446 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
389 Kč

Vnější roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279302
130 Kč

Vnitřní roh typ 1 PARADOR SL 2 hliník 279306
130 Kč

PARADOR Trendtime 1 Shufflewood wild 1748706
713 Kč

PARADOR Trendtime 1 Globetrotter urban nature rustikální struktura 1473921
713 Kč

PARADOR Trendtime 1 Dub mont blanc šedý 1748708
713 Kč

PARADOR Trendtime 1 Shufflewood harmony 1748705
713 Kč

PARADOR Trendtime 1 Dub mont blanc přírodní 1748707
713 Kč
Vybrané parametry
- ZačleněníLaminátová podlaha
- Typ podlahyLaminátová podlaha
- Vzor podlahy1 lamela

- Přiznaná spára (fáze)4V

- Barevný odstín podlahyTmavě hnědý
- Tloušťka8 mm
- Šířka158 mm
- Délka1285 mm
- Dřevina podlahyOřech
- Struktura povrchuDřevěná
- Třída použitíBytová a komerční
- Integrovaná podložkaBez podložky
- Odolnost (třída zátěže)32
- Tepelný odpor0,048 m²K/W
- Záruka bytováDoživotní
- Záruka komerční5 let
- VýrobcePARADOR
- Kolekce výrobceTrendtime 1
- Vhodné pro podlahové vytápěníAno
- VoděodolnéVoděodolné
Vizualizace délky
Popis
PARADOR Trendtime 1 Vlašský ořech struktura dřeva 1473907 je kvalitní laminátová podlaha, kterou nyní koupíte za 1 448 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 2,03 m2). Podlaha značky PARADOR je určena pro bytová a komerční využití. Laminátová podlaha PARADOR Trendtime 1 Vlašský ořech struktura dřeva 1473907 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají tmavě hnědý odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce PARADOR má šířku 158 mm a délku 1285 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál hdf.
Akční nabídka
Akce LIŠTY V HODNOTĚ 249,- / ks K PODLAHÁM PARADOR ZDARMA !
K podlahám PARADOR obdržíte lišty v dekoru podlahy nebo bílé v hodnotě 249,- / ks ZDARMA ! Kolik m² podlahy objednáte, tolik metrů lišt obdržíte. Např. objednáte 50 m² podlahy, obdržíte zdarma 50 m lišt.
Soubory ke stažení
Parametry
| Začlenění | Laminátová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | HDF |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V |
| Barevný odstín podlahy | Tmavě hnědý |
| Tloušťka | 8 mm |
| Šířka | 158 mm |
| Délka | 1285 mm |
| Dřevina podlahy | Ořech |
| Struktura povrchu | Dřevěná |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Integrovaná podložka | Bez podložky |
| Odolnost (třída zátěže) | 32 |
| Hmotnost balení | 15,5 kg |
| Počet (m²) na paletě | 91,3 m² |
| Počet (balení) na paletě | 45 bal. |
| Tepelný odpor | 0,048 m²K/W |
| Záruka bytová | Doživotní |
| Záruka komerční | 5 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | PARADOR |
| Kolekce výrobce | Trendtime 1 |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
PARADOR
Podlahy německé značky PARADOR se řadí mezi naše nejprodávanější. Patří mezi špičku v oblasti výroby a prodeje podlahových krytin a na trhu jsou již od roku 1977. Specializují se na vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, které vyrábějí v Rakousku a Německu. Mohou se pyšnit mezinárodními oceněními jako například Red Dot Design Award, či Interior Innovation.




