Vinylová podlahaPARADOR Modular one hydron Dub urban šedý bělený struktura dřeva 1744835
Vinylová podlaha zámková celovinylová
Vinylová podlahaPARADOR Modular one hydron Dub urban šedý bělený struktura dřeva 1744835
Vinylová podlaha zámková celovinylová
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit

Lišta PARADOR SL 5 WF Dub D091 1745293
382 Kč

PARADOR Modular one hydron Modřín apollo bílý 1748742 - Vinylová podlaha zámková celovinylová
1 307 Kč

PARADOR Modular one hydron Kámen atlas veverčí šedá 1748744 - Vinylová podlaha zámková celovinylová
1 307 Kč

1 307 Kč

1 307 Kč

1 307 Kč

1 307 Kč

PARADOR Modular one hydron Dub artemis přírodní 1748743 - Vinylová podlaha zámková celovinylová
1 307 Kč

1 307 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
389 Kč

Univerzální ukončení typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
145 Kč

Univerzální spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
145 Kč

Univerzální vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
145 Kč

Lišta PARADOR SL 5 WF Dub D091 1745293
382 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
389 Kč

Univerzální ukončení typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
145 Kč

Univerzální spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
145 Kč

Univerzální vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
145 Kč

PARADOR Modular one hydron Modřín apollo bílý 1748742 - Vinylová podlaha zámková celovinylová
1 307 Kč

PARADOR Modular one hydron Kámen atlas veverčí šedá 1748744 - Vinylová podlaha zámková celovinylová
1 307 Kč

1 307 Kč

1 307 Kč

1 307 Kč

1 307 Kč

PARADOR Modular one hydron Dub artemis přírodní 1748743 - Vinylová podlaha zámková celovinylová
1 307 Kč

1 307 Kč
Vybrané parametry
- ZačleněníVinylová podlaha
- Typ podlahyVinylová podlaha zámková celovinylová
- Vzor podlahy1 lamela

- Přiznaná spára (fáze)4V

- Barevný odstín podlahyŠedý
- Tloušťka5,5 mm
- Šířka196 mm
- Délka1290 mm
- Dřevina podlahyDub
- Struktura povrchuDřevěná
- Integrovaná podložkaKorková podložka
- Třída použitíBytová a komerční
- Odolnost (třída zátěže)33
- Záruka bytováDoživotní
- Záruka komerční10 let
- VýrobcePARADOR
- Kolekce výrobceModular one hydron
- Vhodné pro podlahové vytápěníAno
- VoděodolnéVoděodolné
Vizualizace délky
Popis
PARADOR Modular one hydron Dub urban šedý bělený struktura dřeva 1744835 je kvalitní vinylová podlaha, kterou nyní koupíte za 2 644 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 2,023 m2). Podlaha značky PARADOR je určena pro bytová a komerční využití. Vinylová podlaha PARADOR Modular one hydron Dub urban šedý bělený struktura dřeva 1744835 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají šedý odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce PARADOR má šířku 196 mm a délku 1290 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál vinyl.
Akční nabídka
Akce LIŠTY V HODNOTĚ 249,- / ks K PODLAHÁM PARADOR ZDARMA !
K podlahám PARADOR obdržíte lišty v dekoru podlahy nebo bílé v hodnotě 249,- / ks ZDARMA ! Kolik m² podlahy objednáte, tolik metrů lišt obdržíte. Např. objednáte 50 m² podlahy, obdržíte zdarma 50 m lišt.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha zámková celovinylová |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V |
| Barevný odstín podlahy | Šedý |
| Tloušťka | 5,5 mm |
| Šířka | 196 mm |
| Délka | 1290 mm |
| Dřevina podlahy | Dub |
| Struktura povrchu | Dřevěná |
| Integrovaná podložka | Korková podložka |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 33 |
| Hmotnost balení | 14,3 kg |
| Počet (m²) na paletě | 97 m² |
| Počet (balení) na paletě | 48 bal. |
| Záruka bytová | Doživotní |
| Záruka komerční | 10 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | PARADOR |
| Kolekce výrobce | Modular one hydron |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
PARADOR
Podlahy německé značky PARADOR se řadí mezi naše nejprodávanější. Patří mezi špičku v oblasti výroby a prodeje podlahových krytin a na trhu jsou již od roku 1977. Specializují se na vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, které vyrábějí v Rakousku a Německu. Mohou se pyšnit mezinárodními oceněními jako například Red Dot Design Award, či Interior Innovation.






