Dřevěné podlahyPARADOR Eco Balance Rustikal Dub kartáčovaný 1739991
Dřevěná podlaha třívrstvá
Dřevěné podlahyPARADOR Eco Balance Rustikal Dub kartáčovaný 1739991
Dřevěná podlaha třívrstvá
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit
Popis
PARADOR Eco Balance Rustikal Dub kartáčovaný 1739991 je kvalitní dřevěné podlahy, kterou nyní koupíte za 6 446 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 3,663 m2). Podlaha značky PARADOR je určena pro bytová a komerční využití. Dřevěné podlahy PARADOR Eco Balance Rustikal Dub kartáčovaný 1739991 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají světle hnědý odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce PARADOR má šířku 185 mm a délku 2200 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál smrk jedle.
Akční nabídka
Parametry
| Začlenění | Dřevěné podlahy |
|---|---|
| Typ podlahy | Dřevěná podlaha třívrstvá |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Smrk jedle |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V - mini |
| Barevný odstín podlahy | Světle hnědý |
| Tloušťka | 13 mm |
| Šířka | 185 mm |
| Délka | 2200 mm |
| Dřevina podlahy | Dub |
| Struktura povrchu | Kartáčovaná |
| Povrchová úprava | Olej |
| Nášlapná vrstva | 2,5 mm |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Integrovaná podložka | Bez podložky |
| Hmotnost balení | 26,1 kg |
| Počet (m²) na paletě | 117,2 m² |
| Počet (balení) na paletě | 32 bal. |
| Záruka bytová | 25 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | PARADOR |
| Kolekce výrobce | Eco balance |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
| Třídění dřeviny | Rustikal |
PARADOR
Podlahy německé značky PARADOR se řadí mezi naše nejprodávanější. Patří mezi špičku v oblasti výroby a prodeje podlahových krytin a na trhu jsou již od roku 1977. Specializují se na vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, které vyrábějí v Rakousku a Německu. Mohou se pyšnit mezinárodními oceněními jako například Red Dot Design Award, či Interior Innovation.








