Úvod Laminátová podlaha PARADOR
Laminátová podlahaPARADOR Basic 600 Dub askada bílý limed jemně matná struktura 1748301
Laminátová podlahaPARADOR Basic 600 Dub askada bílý limed jemně matná struktura 1748301
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit

Lišta PARADOR SL 5 WF Dub D005 1744766
382 Kč

PARADOR Basic 600 Dub nova bělený 1744352
476 Kč

PARADOR Basic 600 Dub Montana bělený přírodní struktura 1593830
476 Kč

PARADOR Basic 600 Dub Horizont přírodní jemně matná struktura 1593845
476 Kč

PARADOR Basic 600 Dub valere perlově šedý jemně matná struktura 1748192
595 Kč

PARADOR Basic 600 Dub studioline přírodní jemně matná struktura 1748189
595 Kč

PARADOR Basic 600 Dub studioline hnědý jemně matná struktura 1748185
476 Kč

PARADOR Basic 600 Dub Avant broušený přírodní struktura 1593829
476 Kč

PARADOR Basic 600 Dub studioline pure natural jemně matná struktura 1748187
476 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
389 Kč

Univerzální ukončení typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
145 Kč

Univerzální spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
145 Kč

Univerzální vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
145 Kč

Lišta PARADOR SL 5 WF Dub D005 1744766
382 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 3 oranžová 1427275
389 Kč

Univerzální ukončení typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
145 Kč

Univerzální spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
145 Kč

Univerzální vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
145 Kč

PARADOR Basic 600 Dub nova bělený 1744352
476 Kč

PARADOR Basic 600 Dub Montana bělený přírodní struktura 1593830
476 Kč

PARADOR Basic 600 Dub Horizont přírodní jemně matná struktura 1593845
476 Kč

PARADOR Basic 600 Dub valere perlově šedý jemně matná struktura 1748192
595 Kč

PARADOR Basic 600 Dub studioline přírodní jemně matná struktura 1748189
595 Kč

PARADOR Basic 600 Dub studioline hnědý jemně matná struktura 1748185
476 Kč

PARADOR Basic 600 Dub Avant broušený přírodní struktura 1593829
476 Kč

PARADOR Basic 600 Dub studioline pure natural jemně matná struktura 1748187
476 Kč
Vybrané parametry
- ZačleněníLaminátová podlaha
- Typ podlahyLaminátová podlaha
- Vzor podlahy1 lamela

- Přiznaná spára (fáze)4V

- Barevný odstín podlahyŠedý
- Tloušťka8 mm
- Šířka243 mm
- Délka2200 mm
- Dřevina podlahyDub
- Struktura povrchuJemně matná
- Třída použitíBytová a komerční
- Integrovaná podložkaBez podložky
- Odolnost (třída zátěže)32
- Tepelný odpor0,048 m²K/W
- Záruka bytová15
- Záruka komerční5 let
- VýrobcePARADOR
- Kolekce výrobceBasic 600
- Vhodné pro podlahové vytápěníAno
- VoděodolnéVoděodolné
Vizualizace délky
Popis
PARADOR Basic 600 Dub askada bílý limed jemně matná struktura 1748301 je kvalitní laminátová podlaha, kterou nyní koupíte za 1 908 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 3,208 m2). Podlaha značky PARADOR je určena pro bytová a komerční využití. Laminátová podlaha PARADOR Basic 600 Dub askada bílý limed jemně matná struktura 1748301 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají šedý odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce PARADOR má šířku 243 mm a délku 2200 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál hdf.
Akční nabídka
Akce LIŠTY V HODNOTĚ 249,- / ks K PODLAHÁM PARADOR ZDARMA !
K podlahám PARADOR obdržíte lišty v dekoru podlahy nebo bílé v hodnotě 249,- / ks ZDARMA ! Kolik m² podlahy objednáte, tolik metrů lišt obdržíte. Např. objednáte 50 m² podlahy, obdržíte zdarma 50 m lišt.
Soubory ke stažení
Parametry
| Začlenění | Laminátová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Laminátová podlaha |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | HDF |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V |
| Barevný odstín podlahy | Šedý |
| Tloušťka | 8 mm |
| Šířka | 243 mm |
| Délka | 2200 mm |
| Dřevina podlahy | Dub |
| Struktura povrchu | Jemně matná |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Integrovaná podložka | Bez podložky |
| Odolnost (třída zátěže) | 32 |
| Hmotnost balení | 15,8 kg |
| Počet (m²) na paletě | 91,8 m² |
| Tepelný odpor | 0,048 m²K/W |
| Počet (balení) na paletě | 39 bal. |
| Záruka bytová | 15 |
| Záruka komerční | 5 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | PARADOR |
| Kolekce výrobce | Basic 600 |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
PARADOR
Podlahy německé značky PARADOR se řadí mezi naše nejprodávanější. Patří mezi špičku v oblasti výroby a prodeje podlahových krytin a na trhu jsou již od roku 1977. Specializují se na vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, které vyrábějí v Rakousku a Německu. Mohou se pyšnit mezinárodními oceněními jako například Red Dot Design Award, či Interior Innovation.





