Dřevěné podlahyPARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1697032
Dřevěná podlaha třívrstvá
Dřevěné podlahyPARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1697032
Dřevěná podlaha třívrstvá
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit

Dřevěná lišta PARADOR SL 18 Dub E001 1745213
416 Kč

PARADOR Basic 11-5 Character Dub chianti lehce bílený 1748898 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 413 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub 1601464 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 745 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub 1396114 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 639 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Buk 1518246 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 045 Kč

PARADOR Basic 11-5 Natur Dub 1595131 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 105 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1595135 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 639 Kč

PARADOR Basic 11-5 Natur Buk 1569684 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 069 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub malbec přírodní 1748911 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 056 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Univerzální ukončení typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
145 Kč

Univerzální spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
145 Kč

Univerzální vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
145 Kč

Univerzální vnější roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602613
145 Kč

Dřevěná lišta PARADOR SL 18 Dub E001 1745213
416 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Univerzální ukončení typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602614
145 Kč

Univerzální spojka typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602615
145 Kč

Univerzální vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602612
145 Kč

Univerzální vnější roh typ 2 PARADOR SL 3 SL 5 SL 5 WF SL 18 hliník 1602613
145 Kč

PARADOR Basic 11-5 Character Dub chianti lehce bílený 1748898 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 413 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub 1601464 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 745 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub 1396114 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 639 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Buk 1518246 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 045 Kč

PARADOR Basic 11-5 Natur Dub 1595131 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 105 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1595135 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 639 Kč

PARADOR Basic 11-5 Natur Buk 1569684 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 069 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub malbec přírodní 1748911 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 056 Kč
Vybrané parametry
- ZačleněníDřevěné podlahy
- Typ podlahyDřevěná podlaha třívrstvá
- Vzor podlahy1 lamela

- Přiznaná spára (fáze)4V - mini

- Barevný odstín podlahyPřírodní dub
- Tloušťka11,5 mm
- Šířka233 mm
- Délka2380 mm
- Dřevina podlahyDub
- Struktura povrchuKartáčovaná
- Povrchová úpravaLak
- Nášlapná vrstva2,5 mm
- Třída použitíBytová a komerční
- Integrovaná podložkaBez podložky
- Tepelný odpor0,077 m²K/W
- Záruka bytová10 let
- VýrobcePARADOR
- Kolekce výrobceBasic 11-5
- Vhodné pro podlahové vytápěníAno
- VoděodolnéVoděodolné
Vizualizace délky
Popis
PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1697032 je kvalitní dřevěné podlahy, kterou nyní koupíte za 6 775 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 3,882 m2). Podlaha značky PARADOR je určena pro bytová a komerční využití. Dřevěné podlahy PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1697032 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají přírodní dub odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce PARADOR má šířku 233 mm a délku 2380 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál smrk jedle.
Akční nabídka
Akce LIŠTY V HODNOTĚ 249,- / ks K PODLAHÁM PARADOR ZDARMA !
K podlahám PARADOR obdržíte lišty v dekoru podlahy nebo bílé v hodnotě 249,- / ks ZDARMA ! Kolik m² podlahy objednáte, tolik metrů lišt obdržíte. Např. objednáte 50 m² podlahy, obdržíte zdarma 50 m lišt.
Akce Pružné profesionální lepidlo na dřevěné podlahy
SikaBond®-151 Pružné lepidlo na dřevěné podlahy
SikaBond®-151 je 1komponentní pružné lepidlo na lepení všech typů dřevěných podlah a na většinu typů podlahových podkladů. Elastické lepidlo se snadno roztírá a drží tvar.
SikaBond®-151 je navržen pro celoplošné lepení dřevěných podlah.
Spotřeba: 800–1000 g/m2, při aplikaci zubovou stěrkou B3
Obsah balení: 17 kg, snadno se aplikuje, snadno se čistí, velmi nízké emise
Kolik lepidla obdržíte? Obdržíte lepidlo na celé množství zakoupené podlahy.
Soubory ke stažení
Parametry
| Začlenění | Dřevěné podlahy |
|---|---|
| Typ podlahy | Dřevěná podlaha třívrstvá |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Smrk jedle |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V - mini |
| Barevný odstín podlahy | Přírodní dub |
| Tloušťka | 11,5 mm |
| Šířka | 233 mm |
| Délka | 2380 mm |
| Dřevina podlahy | Dub |
| Struktura povrchu | Kartáčovaná |
| Povrchová úprava | Lak |
| Nášlapná vrstva | 2,5 mm |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Integrovaná podložka | Bez podložky |
| Hmotnost balení | 21 kg |
| Počet (m²) na paletě | 139,7 m² |
| Počet (balení) na paletě | 36 bal. |
| Tepelný odpor | 0,077 m²K/W |
| Záruka bytová | 10 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | PARADOR |
| Kolekce výrobce | Basic 11-5 |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
| Třídění dřeviny | Rustikal |
PARADOR
Podlahy německé značky PARADOR se řadí mezi naše nejprodávanější. Patří mezi špičku v oblasti výroby a prodeje podlahových krytin a na trhu jsou již od roku 1977. Specializují se na vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, které vyrábějí v Rakousku a Německu. Mohou se pyšnit mezinárodními oceněními jako například Red Dot Design Award, či Interior Innovation.



