Quick Step – osvědčená značka podlah se zárukou 25 let

21. 8. 2018

Znáte značku Quick Step? Seznamte se s výrobcem kvalitních podlah, jehož produkty si zamilujete. Rádi vás seznámíme s historií firmy a jejich nabídkou včetně novinek pro letošní rok. Udělejte si radost novou podlahou Quick Step.

Výrobce vinylových, laminátových i dřevěných podlah – to je Quick Step

Společnost vznikla už v roce 1960, tehdy jako Unilin, v belgickém městě, kde vyráběli lněné desky, které brzy nahradilo dřevo. V roce 1990 zavedla na belgický trh laminátové podlahy již pod značkou Quick Step.

V roce 1997 vynalezli systém, díky kterému jsou jejich podlahy i nyní tak oblíbené. Dodnes nese název Uniclic. Díky Uniclic stačí laminátová prkna zacvaknout do sebe, čímž se stává pokládka podlahy velmi jednoduchou. V roce 2001 představili laminátové podlahy s drážkami ve tvaru V a povrchovou strukturu laminátu, později přišli na trh s odolnými podlahovými lištami v barvách podlahy, podlahami do koupelny a podobně. Od roku 2014 se výroba uskutečňuje i u nás v České republice.

S neustálými inovacemi pokračuje společnost i dnes, k laminátu přidali i výrobu dřevěných a vinylových podlah té nejvyšší kvality.

Nabízíme laminát i vinyl Quick Step

Laminátové podlahy Quick Step se skládají ze čtyř vrstev a vyznačují se jednoduchou pokládkou díky zámkovým systémům Uniclic a Uniclic Multifit. Je možné je využít i pro podlahové vytápění. Nabízí 13 různých řad laminátových podlah a nespočet různých dekorů, včetně lišt a dalšího vybavení potřebného pro instalaci podlahy. Novinkou pro rok 2018 je řada Quick Step Eligna, která je perfektně voděodolná s novou vodoodpudivou vrstvou HydroSeal, stejně jako řady Majestic a Impressive.

Vinylové podlahy Quick Step Livyn se skládají z pěti vrstev, díky kterým jsou vodotěsné, protihlukové a zároveň měkké a teplé. Z řad Ambient, Balance a Pulse si můžete vybrat krásné podlahy, které se hodí do jakékoli místnosti. Vybrat si můžete plovoucí položení, či přilepení. Hodí se pro podlahové vytápění i renovaci schodiště. V roce 2018 je kolekce Quick Step Livyn Ambient Click, která rozšiřuje nabídku o nové kamenné dekory. Se super matnou úpravou je tento vinyl téměř nerozeznatelný od dřeva a dlaždic.

Archiv novinek »

Další aktuality

Nejoblíbenější značky plovoucích podlah

30. 1. 2019

Zajímá vás, které značky podlah jsou mezi našimi zákazníky nejoblíbenější? Vybrali jsme hned tři zástupce, které vám v krátkosti představíme, protože co lépe prověří kvalitu…

Pokračování »

5 tipů pro dokonalou pokládku plovoucí podlahy

17. 1. 2019

Pokládku podlahy sice zvládnete i svépomocí, ale při celém procesu je několik důležitých činností, které pro dosažení perfektního výsledku nesmíte podcenit. Pojďme si je společně…

Pokračování »

Čím natřít dřevěnou podlahu? Olej, nebo vosk?

16. 12. 2018

Dřevěná podlaha je investicí na spoustu let. Přírodní materiály vydrží dlouho, ale je důležité se o ně správně starat – dobře je čistit a pečovat o ně ochrannými nátěry…

Pokračování »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací