Quick Step – osvědčená značka podlah se zárukou 25 let

21. 8. 2018

Znáte značku Quick Step? Seznamte se s výrobcem kvalitních podlah, jehož produkty si zamilujete. Rádi vás seznámíme s historií firmy a jejich nabídkou včetně novinek pro letošní rok. Udělejte si radost novou podlahou Quick Step.

Výrobce vinylových, laminátových i dřevěných podlah – to je Quick Step

Společnost vznikla už v roce 1960, tehdy jako Unilin, v belgickém městě, kde vyráběli lněné desky, které brzy nahradilo dřevo. V roce 1990 zavedla na belgický trh laminátové podlahy již pod značkou Quick Step.

V roce 1997 vynalezli systém, díky kterému jsou jejich podlahy i nyní tak oblíbené. Dodnes nese název Uniclic. Díky Uniclic stačí laminátová prkna zacvaknout do sebe, čímž se stává pokládka podlahy velmi jednoduchou. V roce 2001 představili laminátové podlahy s drážkami ve tvaru V a povrchovou strukturu laminátu, později přišli na trh s odolnými podlahovými lištami v barvách podlahy, podlahami do koupelny a podobně. Od roku 2014 se výroba uskutečňuje i u nás v České republice.

S neustálými inovacemi pokračuje společnost i dnes, k laminátu přidali i výrobu dřevěných a vinylových podlah té nejvyšší kvality.

Nabízíme laminát i vinyl Quick Step

Laminátové podlahy Quick Step se skládají ze čtyř vrstev a vyznačují se jednoduchou pokládkou díky zámkovým systémům Uniclic a Uniclic Multifit. Je možné je využít i pro podlahové vytápění. Nabízí 13 různých řad laminátových podlah a nespočet různých dekorů, včetně lišt a dalšího vybavení potřebného pro instalaci podlahy. Novinkou pro rok 2018 je řada Quick Step Eligna, která je perfektně voděodolná s novou vodoodpudivou vrstvou HydroSeal, stejně jako řady Majestic a Impressive.

Vinylové podlahy Quick Step Livyn se skládají z pěti vrstev, díky kterým jsou vodotěsné, protihlukové a zároveň měkké a teplé. Z řad Ambient, Balance a Pulse si můžete vybrat krásné podlahy, které se hodí do jakékoli místnosti. Vybrat si můžete plovoucí položení, či přilepení. Hodí se pro podlahové vytápění i renovaci schodiště. V roce 2018 je kolekce Quick Step Livyn Ambient Click, která rozšiřuje nabídku o nové kamenné dekory. Se super matnou úpravou je tento vinyl téměř nerozeznatelný od dřeva a dlaždic.

Archiv novinek »

Další aktuality

Jakou podlahu vybrat do bytu?

12. 11. 2018

Tápete v tom, jakou podlahu vybrat do bytu? Dáme vám několik tipů na podlahové krytiny, které se vyplatí jak cenově, tak svými praktickými vlastnostmi. Podlahy do bytu za rozumnou…

Pokračování »

Trendem luxusních podlah je přírodní dřevo

5. 11. 2018

Když pořizujeme nové podlahy, chtěli bychom, aby vydržely co nejdéle a měly skvělé užitné vlastnosti, díky kterým nám nebudou přidělávat zbytečnou práci. Vyplatí se investovat do…

Pokračování »

Často se ptáte: Co je to plovoucí podlaha?

29. 10. 2018

Systémů pokládky podlah je na trhu několik, ale právě plovoucí podlaha zde má své místo už spoustu let. Pokud tápete, co tento pojem vlastně znamená, rádi vám jej vysvětlíme, a…

Pokračování »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací