Představujeme značku Kaindl. Od podlah až po doplňky

13. 9. 2018

Slyšeli jste o značce Kaindl? Rádi vás seznámíme s vývojem společnosti i s výrobky, která tato salzburská výrobna podlah nabízí. Pokud vybíráte laminátovou, nebo dřevěnou podlahu, může být pro vás tou správnou volbou.

Poznejte společnost Kaindl

Firma Kaindl existuje již více než 100 let a je inovativní společností podnikající v oblasti výroby podlahových krytin. Vznikla v roce 1897 jako malá pila v rakouském městě Lungötz a rychle se stala uznávaným odborníkem na zpracování dřeva.

Od roku 1959 mají továrnu i v Salzburgu, tu však o 30 let později zničil obrovský požár. Společnost investovala přes 150 000 000 eur na její obnovení a modernizaci a zahájila zde výrobu laminátových podlah. V roce 2000 pořídili obrovské sklady v Salzburgu a za 7 let otevřeli první obchodní dům Kaindl, který je maloobchodem a zahrnuje i showroom a poradenství.

Od roku 2008 se zaměřují pouze na výrobu podlah, a to laminátových a dřevěných, které stále modernizují a inovují. Velkým úspěchem je vývoj podlahy typu 3in1, která v jednom formátu prken kombinuje tři různé šířky lamel v různých barevných variantách, a tak vzniká zcela nový druh originální podlahy – příkladem je Laminátová podlaha Kaindl Natural Touch 12.0  v odstínu Dub Farco Trend.

Společnost podporuje udržitelnost a ekologii, velkou část jejich dřevěného materiálu tvoří zbytky dřeva z pilařského průmyslu, které se snaží co nejlépe využít.

Výrobky Kaindl, které najdete v naší nabídce

Nabízíme laminátové podlahy Kaindl, jejichž hlavní předností je přírodní nadčasový vzhled, vysoká odolnost a nenáročnost na údržbu. Tyto podlahy zakoupíte v cenách od 280 do 720 Kč za m2 a nabízí nepřeberné množství vzhledů. Krásnou moderní podlahou je Kaindl Easy Touch 8.0 Dub Sunrise, která kombinuje vzhled dlažby a dřeva. Skvělou variantou je i Kaindl Classic Touch 8.0 Dub Rialta, stylová podlaha za pár korun.

Dále si u nás můžete zakoupit dřevěné dýhované podlahy Kaindl, které spojují stylový vzhled dřeva a praktičnost dýhovaných podlah. Jsou odolné vůči nárazům a dostatečně tvrdé. Nabízíme je ve 3 řadách – comfort, natural, authentic. Ceny dřevěných podlah Kaindl začínají na 800 Kč. Doporučujeme moderní podlahu Kaindl Veneer Parquet 8.0 v odstínu ořech, která se hodí do velkých místností, kde bude tmavší podlaha vypadat skvěle.

Od značky Kaindl u nás můžete rovnou zakoupit i soklové lišty, které se budou k podlahám parádně hodit, se všemi doplňky, jako jsou spojky, rohy a klipsy.

Archiv novinek »

Další aktuality

Průvodce druhy podlah

27. 2. 2019

Nemůžete se vyznat v druzích podlah a ztrácíte se v obchodních názvech i značkách? V tom případě se vám bude hodit náš stručný průvodce druhy interiérových podlah. Věnujeme se…

Pokračování »

Vybíráme vinylové podlahy. Systémy pokládky, značky a obvyklé ceny

19. 2. 2019

Plánujete pořízení nové podlahy a váháte, zda jít do vinylu? Pokud se už také ztrácíte v široké nabídce, připravili jsme pro vás průvodce výběrem vinylových podlah, ve kterém…

Pokračování »

Nejoblíbenější značky plovoucích podlah

30. 1. 2019

Zajímá vás, které značky podlah jsou mezi našimi zákazníky nejoblíbenější? Vybrali jsme hned tři zástupce, které vám v krátkosti představíme, protože co lépe prověří kvalitu…

Pokračování »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací