Představujeme značku Kaindl. Od podlah až po doplňky

13. 9. 2018

Slyšeli jste o značce Kaindl? Rádi vás seznámíme s vývojem společnosti i s výrobky, která tato salzburská výrobna podlah nabízí. Pokud vybíráte laminátovou, nebo dřevěnou podlahu, může být pro vás tou správnou volbou.

Poznejte společnost Kaindl

Firma Kaindl existuje již více než 100 let a je inovativní společností podnikající v oblasti výroby podlahových krytin. Vznikla v roce 1897 jako malá pila v rakouském městě Lungötz a rychle se stala uznávaným odborníkem na zpracování dřeva.

Od roku 1959 mají továrnu i v Salzburgu, tu však o 30 let později zničil obrovský požár. Společnost investovala přes 150 000 000 eur na její obnovení a modernizaci a zahájila zde výrobu laminátových podlah. V roce 2000 pořídili obrovské sklady v Salzburgu a za 7 let otevřeli první obchodní dům Kaindl, který je maloobchodem a zahrnuje i showroom a poradenství.

Od roku 2008 se zaměřují pouze na výrobu podlah, a to laminátových a dřevěných, které stále modernizují a inovují. Velkým úspěchem je vývoj podlahy typu 3in1, která v jednom formátu prken kombinuje tři různé šířky lamel v různých barevných variantách, a tak vzniká zcela nový druh originální podlahy – příkladem je Laminátová podlaha Kaindl Natural Touch 12.0  v odstínu Dub Farco Trend.

Společnost podporuje udržitelnost a ekologii, velkou část jejich dřevěného materiálu tvoří zbytky dřeva z pilařského průmyslu, které se snaží co nejlépe využít.

Výrobky Kaindl, které najdete v naší nabídce

Nabízíme laminátové podlahy Kaindl, jejichž hlavní předností je přírodní nadčasový vzhled, vysoká odolnost a nenáročnost na údržbu. Tyto podlahy zakoupíte v cenách od 280 do 720 Kč za m2 a nabízí nepřeberné množství vzhledů. Krásnou moderní podlahou je Kaindl Easy Touch 8.0 Dub Sunrise, která kombinuje vzhled dlažby a dřeva. Skvělou variantou je i Kaindl Classic Touch 8.0 Dub Rialta, stylová podlaha za pár korun.

Dále si u nás můžete zakoupit dřevěné dýhované podlahy Kaindl, které spojují stylový vzhled dřeva a praktičnost dýhovaných podlah. Jsou odolné vůči nárazům a dostatečně tvrdé. Nabízíme je ve 3 řadách – comfort, natural, authentic. Ceny dřevěných podlah Kaindl začínají na 800 Kč. Doporučujeme moderní podlahu Kaindl Veneer Parquet 8.0 v odstínu ořech, která se hodí do velkých místností, kde bude tmavší podlaha vypadat skvěle.

Od značky Kaindl u nás můžete rovnou zakoupit i soklové lišty, které se budou k podlahám parádně hodit, se všemi doplňky, jako jsou spojky, rohy a klipsy.

Archiv novinek »

Další aktuality

Jakou podlahu vybrat do bytu?

12. 11. 2018

Tápete v tom, jakou podlahu vybrat do bytu? Dáme vám několik tipů na podlahové krytiny, které se vyplatí jak cenově, tak svými praktickými vlastnostmi. Podlahy do bytu za rozumnou…

Pokračování »

Trendem luxusních podlah je přírodní dřevo

5. 11. 2018

Když pořizujeme nové podlahy, chtěli bychom, aby vydržely co nejdéle a měly skvělé užitné vlastnosti, díky kterým nám nebudou přidělávat zbytečnou práci. Vyplatí se investovat do…

Pokračování »

Často se ptáte: Co je to plovoucí podlaha?

29. 10. 2018

Systémů pokládky podlah je na trhu několik, ale právě plovoucí podlaha zde má své místo už spoustu let. Pokud tápete, co tento pojem vlastně znamená, rádi vám jej vysvětlíme, a…

Pokračování »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací