Parador – naše nejprodávanější podlahy

17. 8. 2018

Slyšeli jste už o výrobci Parador? Věříme, že ano, protože jde o značku podlah, které se u nás prodávají nejvíce. Rádi vás s nimi seznámíme a třeba vás inspirujeme k nákupu, ať už rekonstruujete dům či byt, stavíte, nebo máte jen chuť na změnu.

Znáte společnost Parador?

Parador je německý výrobce podlah. Společnost byla založena v roce 1977 a patří mezi špičku v oblasti výroby a prodeje podlahových a stěnových systémů. Výrobní program společnosti zahrnuje vinylové, laminátové a dřevěné podlahy i textilní krytiny. Parador získal mnoho mezinárodních ocenění, například Red Dot Design Award, nebo Interior Innovation.

Podlahy se vyrábějí v Německu a v Rakousku a firma podporuje smysluplné využívání přírodních zdrojů. Od roku 2011 je partnerem nadace podporující zalesňování a šetrnou těžbu dřeva, Plant-for-the-Planet. Postupuje ekologicky i co se týče materiálů, dopravy a balení. Je skvělou volbou pro nákup kvalitní podlahy, která vydrží.

Vinyl, dřevo i laminát – to je Parador

Laminátové podlahy Parador jsou určeny do interiéru. Jsou nezávadné a dlouho vydrží. Řada Basic je určena pro začátečníky a nenáročné zákazníky, kteří hledají stylové podlahy za rozumnou cenu. Řada Classic obsahuje podlahy vyšší úrovně, které jsou elegantní a univerzální. Trendtime nabízí prvotřídní podlahy v různých formátech a rozličném designu podle nejnovějších trendů. Eco Balance je řadou s rovnováhou stylu a přírody – tyto podlahy jsou vyráběny extrémně šetrně vůči přírodě.

Třívrstvé dřevěné podlahy Parador jsou opravdovou špičkou – jsou antialergenní, odolné, dlouho vydrží a na výběr je mnoho různých dekorů. Basic 11-5 nabízí základní podlahy pro nenáročné a mají automatický systém pokládky Automatic-Click. Classic 3060 nabídne elegantní podlahovou krytinu v jednotném stylu. Produktová řada Trendtime spojuje kvalitu se současnými trendy a výjimečnými povrchy. Eco Balance je určena pro všechny, kteří myslí na naše životní prostředí – podlahy jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů.

Zakoupit můžete také vinylové podlahy Parador různých kategorií – Basic, Classic, Trendtime, Eco Balance, nebo Modular One.

Archiv novinek »

Další aktuality

Jakou podlahu vybrat do bytu?

12. 11. 2018

Tápete v tom, jakou podlahu vybrat do bytu? Dáme vám několik tipů na podlahové krytiny, které se vyplatí jak cenově, tak svými praktickými vlastnostmi. Podlahy do bytu za rozumnou…

Pokračování »

Trendem luxusních podlah je přírodní dřevo

5. 11. 2018

Když pořizujeme nové podlahy, chtěli bychom, aby vydržely co nejdéle a měly skvělé užitné vlastnosti, díky kterým nám nebudou přidělávat zbytečnou práci. Vyplatí se investovat do…

Pokračování »

Často se ptáte: Co je to plovoucí podlaha?

29. 10. 2018

Systémů pokládky podlah je na trhu několik, ale právě plovoucí podlaha zde má své místo už spoustu let. Pokud tápete, co tento pojem vlastně znamená, rádi vám jej vysvětlíme, a…

Pokračování »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací