Parador – naše nejprodávanější podlahy

17. 8. 2018

Slyšeli jste už o výrobci Parador? Věříme, že ano, protože jde o značku podlah, které se u nás prodávají nejvíce. Rádi vás s nimi seznámíme a třeba vás inspirujeme k nákupu, ať už rekonstruujete dům či byt, stavíte, nebo máte jen chuť na změnu.

Znáte společnost Parador?

Parador je německý výrobce podlah. Společnost byla založena v roce 1977 a patří mezi špičku v oblasti výroby a prodeje podlahových a stěnových systémů. Výrobní program společnosti zahrnuje vinylové, laminátové a dřevěné podlahy i textilní krytiny. Parador získal mnoho mezinárodních ocenění, například Red Dot Design Award, nebo Interior Innovation.

Podlahy se vyrábějí v Německu a v Rakousku a firma podporuje smysluplné využívání přírodních zdrojů. Od roku 2011 je partnerem nadace podporující zalesňování a šetrnou těžbu dřeva, Plant-for-the-Planet. Postupuje ekologicky i co se týče materiálů, dopravy a balení. Je skvělou volbou pro nákup kvalitní podlahy, která vydrží.

Vinyl, dřevo i laminát – to je Parador

Laminátové podlahy Parador jsou určeny do interiéru. Jsou nezávadné a dlouho vydrží. Řada Basic je určena pro začátečníky a nenáročné zákazníky, kteří hledají stylové podlahy za rozumnou cenu. Řada Classic obsahuje podlahy vyšší úrovně, které jsou elegantní a univerzální. Trendtime nabízí prvotřídní podlahy v různých formátech a rozličném designu podle nejnovějších trendů. Eco Balance je řadou s rovnováhou stylu a přírody – tyto podlahy jsou vyráběny extrémně šetrně vůči přírodě.

Třívrstvé dřevěné podlahy Parador jsou opravdovou špičkou – jsou antialergenní, odolné, dlouho vydrží a na výběr je mnoho různých dekorů. Basic 11-5 nabízí základní podlahy pro nenáročné a mají automatický systém pokládky Automatic-Click. Classic 3060 nabídne elegantní podlahovou krytinu v jednotném stylu. Produktová řada Trendtime spojuje kvalitu se současnými trendy a výjimečnými povrchy. Eco Balance je určena pro všechny, kteří myslí na naše životní prostředí – podlahy jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů.

Zakoupit můžete také vinylové podlahy Parador různých kategorií – Basic, Classic, Trendtime, Eco Balance, nebo Modular One.

Archiv novinek »

Další aktuality

Nejoblíbenější značky plovoucích podlah

30. 1. 2019

Zajímá vás, které značky podlah jsou mezi našimi zákazníky nejoblíbenější? Vybrali jsme hned tři zástupce, které vám v krátkosti představíme, protože co lépe prověří kvalitu…

Pokračování »

5 tipů pro dokonalou pokládku plovoucí podlahy

17. 1. 2019

Pokládku podlahy sice zvládnete i svépomocí, ale při celém procesu je několik důležitých činností, které pro dosažení perfektního výsledku nesmíte podcenit. Pojďme si je společně…

Pokračování »

Čím natřít dřevěnou podlahu? Olej, nebo vosk?

16. 12. 2018

Dřevěná podlaha je investicí na spoustu let. Přírodní materiály vydrží dlouho, ale je důležité se o ně správně starat – dobře je čistit a pečovat o ně ochrannými nátěry…

Pokračování »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací