Novinka od Eggeru do komerčních prostor – funkční podlaha Pro Design

22. 10. 2018

Hledáte opravdu funkční podlahu do komerčních prostor? Máme pro vás tip – společnost Egger přišla s novou řadou zámkových vinylový podlah Pro Design, která splní všechna přání i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Výhody vinylových podlah Egger Pro Design

Pokud požadujete od podlahy opravdu to nejlepší od kvality, přes odolnost, až po krásný vzhled, prohlédněte si vinylové podlahy Egger Pro Design. Palubky jsou 5 mm silné a lze je položit jako plovoucí podlahu, nebo přilepit. Podlahové vytápění zde není problém.

Podlahy Egger Design Pro jsou vyrobeny v Německu z přírodních obnovitelných surovin (70 % tvoří dřevěná vlákna) a stoprocentně bez PVC a plastifikátorů, takže jsou zcela zdravotně nezávadné a bez zápachu. Podlahy jsou elastické a vysoce komfortní.

Tato řada podlah vyniká zejména tím, že jsou robustní a odolné, proto se hodí i do velmi frekventovaných prostor. Díky speciální nosné desce s dvojitým utěsněním DualSeal je lze položit i do vlhkých prostor (třeba do koupelny). Jsou rozměrově stabilní, takže se nemusíte bát rozpínání a podlahu neohrozí ani změny teplot.

Díky vysoké hustotě materiálu mají podlahy Egger Design Pro efekt „samoopravitelnosti“ – SelfRepair, takže drobná poškození a deformace brzy samy zmizí. Samoopravitelná voděodolná vrstva je zároveň vrstvou pohledovou, pod ní je nosná deska UWF a na spodu těsnící vrstva.

Ze široké nabídky dekorů si vybere každý

Vinylové podlahy Egger Pro Design jsou k dostání v 32 moderních barevných provedeních, z toho je 27 dekorů dřeva (přírodní Omnipore, nebo s výraznou strukturou Deepskin) a 5 dekorů dokonale imitujících kamenné podlahy.

Z dřevěných designů vás jistě zaujme varianta Dub kartáčovaný šedý, který patří mezi trendy odstíny, a také Dub Edington přírodní pro univerzální využití. Dekor dubu je v poslední době hlavním trendem v oblasti podlah. Velkým prostorám bude slušet kamenná varianta Beton světle šedý, nebo Břidlice černá.

Všechny dekory nakoupíte u nás na e-shopu za 850 Kč / m2 a dostanete k nim navíc lišty a podložku pro podlahové vytápění zdarma. Při objednávce nad 25 000 Kč je zdarma i dopravné.

Archiv novinek »

Další aktuality

Průvodce druhy podlah

27. 2. 2019

Nemůžete se vyznat v druzích podlah a ztrácíte se v obchodních názvech i značkách? V tom případě se vám bude hodit náš stručný průvodce druhy interiérových podlah. Věnujeme se…

Pokračování »

Vybíráme vinylové podlahy. Systémy pokládky, značky a obvyklé ceny

19. 2. 2019

Plánujete pořízení nové podlahy a váháte, zda jít do vinylu? Pokud se už také ztrácíte v široké nabídce, připravili jsme pro vás průvodce výběrem vinylových podlah, ve kterém…

Pokračování »

Nejoblíbenější značky plovoucích podlah

30. 1. 2019

Zajímá vás, které značky podlah jsou mezi našimi zákazníky nejoblíbenější? Vybrali jsme hned tři zástupce, které vám v krátkosti představíme, protože co lépe prověří kvalitu…

Pokračování »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací