Nejoblíbenější značky plovoucích podlah

30. 1. 2019

Zajímá vás, které značky podlah jsou mezi našimi zákazníky nejoblíbenější? Vybrali jsme hned tři zástupce, které vám v krátkosti představíme, protože co lépe prověří kvalitu než opakované nákupy spokojených zákazníků?

Tradiční kvalita z Německa – podlahy Parador

Podlahy značky Parador se všeobecně řadí mezi nejoblíbenější a nejprodávanější. Na trhu jsou již přes 40 let a současně patří mezi opravdovou špičku v oboru. Jejich produkty jsou vyrobeny v Německu a Rakousku. Společnost se pyšní řadou ocenění v oblasti kvality a designu a dbá také na udržitelnost a šetrné zacházení s přírodními zdroji.

V naší nabídce naleznete různé druhy plovoucích podlah Parador – laminátové, dřevěné i vinylové. Výrobce své podlahy vždy člení do několika kategorií. Řada Basic je určena pro nenáročné zákazníky, Classic je zde pro ty, kteří chtějí elegantní a univerzální podlahy. Trendtime jde ruku v ruce s posledními trendy v oblasti podlah a Eco Balance perfektně vyvažuje styl s šetrností vůči přírodě.

Podlahy Egger – laminát, který si zamilujete

Společnost Egger pochází z Rakouska, ale v současnosti je již celosvětová a zaměstnává přes 90 000 lidí. Zaměřuje se na neustálé inovace, aby jejich produkty šly s dobou a přinášely stále něco nového. Využívá obnovitelné zdroje energie a má tři vlastní recyklační společnosti na zpracování dřeva pro další využití.

Laminátové podlahy Egger nabízejí nepřeberné množství dekorů, které věrohodně imitují dřevo, dlažbu kámen a další materiály. V nabídce naleznete různé velikosti i tloušťky lamel, a tak si můžete vybrat takovou, která vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud chcete originální a kvalitně provedenou laminátovou plovoučku, je Egger jasnou volbou.

Exkluzivní imitace dřeva na podlahách Rooms

Rooms je rovněž německou značkou, která dbá na perfektní kvalitu výrobků. Je držitelem různých certifikací a také osvědčení EDP, kterým otevřeně zveřejňuje životní cyklus svých dřevěných výrobků, a v centru jejich pozornosti stojí ekologická hospodárnost.

Jejich laminátové podlahy vynikají precizním povrchovým zpracováním, které je od dřeva k nerozeznání. Stabilita a pevnost podlah je zajištěna nadstandardně vysokou hustotou nosné desky, která také přispívá k utlumení hluku při chůzi, což oceníte zejména v bytě. Podlahy se dělí do 4 řad – Penthouse, Studio, Loft a Suite. Ze široké nabídky dekorů si vybere každý.

Archiv novinek »

Další aktuality

Laminát, dřevo nebo vinyl? Srovnejte si materiály pro vaši podlahu

21. 4. 2019

Laminátová, dřevěná, nebo vinylová plovoucí podlaha jsou nejčastějšími podlahovými krytinami v našich domácnostech. Jaké jsou mezi nimi vlastně rozdíly? Jak vybrat tu nejlepší…

Pokračování »

Nejkrásnější dekory vinylových podlah

14. 4. 2019

Vinyl kromě jiného vyniká tím, že jeho výrobci nabízejí nepřebernou paletu dekorů. Ať už jde o věrohodnou imitaci dřeva, kamene, betonu, či dlažby – hravě spojíte krásný vzhled…

Pokračování »

Pět nejdůležitějších otázek při výběru podlahy do domácnosti

25. 3. 2019

Vybíráte novou podlahu a nevíte si rady? Připravili jsme si pět nejčastějších otázek týkajících se podlahových krytin, na které vám odpovíme, abyste se ve výběru posunuli dále a…

Pokračování »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací