Krono original, kvalitní laminátové i vinylové podlahy

17. 9. 2018

Rádi bychom vám představili značku Krono original, která nám dodává laminátové i vinylové podlahy. Obě jsou v poslední době u našich zákazníků velmi oblíbené a pokud právě vybíráte podlahu, třeba pro vás bude právě Krono original ideální volbou.

Krono original – německá značka podlah

Krono Original patří pod společnost Kronospan, která je specialistou na zpracování dřeva. Věnují se výrobě dřevotřísky, laminátových a vinylových podlah, pracovních desek, parapetů a dalších produktů ze dřeva.

Firma vznikla v roce 1897 jako rodinná firma na výrobu dřevěných panelů. V dnešní době má pobočky po celém světě, po pádu železné opony se rozšířili i do východní a jihovýchodní Evropy. Továrny Kronospan najdete v Německu, Spojeném království, v Polsku, jednu dokonce i v České republice, v Jihlavě. Novější pobočky vznikají například v Číně, či v USA.

Společnost má dokonale propracovaný systém hodnocení (benchmarkingu) práce, který jí pomáhá dosáhnout té nejlepší kvality a technologického pokroku. Laminátové plovoucí podlahy jsou téměř nerozeznatelné od pravého dřeva a z různě barevných kolekcí si jistě vybere každý. Nabízejí prémiové podlahy, ale také cenově dostupné a přesto kvalitní.

Naše nabídka produktů Krono original

Laminátové podlahy Krono Original jsou vyhlášené po celém světě. Patří k těm nejlepším, které můžete sehnat. K výrobě jsou využívány nejmodernější technologie a poctivá kontrola. Nabízí zejména přírodní povrchy, které jsou velmi autentické a vysoce odolné. Pokládku provedete velmi jednoduše pomocí jejich patentovaného systému 1clic2go.

Laminát Krono Original nabízíme ve čtyřech řadách: Kronofix Classic (tradiční a univerzální vzory podlah), Castello Classic (podlahy pro moderní i klasické pokoje), Variostep Classic („V“ drážky, které navozují vzhled opravdového dřeva) a Super Natural Classic (matované či saténové povrchy, prémiové). Ceny se pohybují mezi 250 až 400 Kč za metr čtvereční.

Krono Original se věnuje i výrobě vinylových podlah v originálních vzhledech, kterými potěší konzervativní zákazníky, i náročné milovníky extravagance. Skvěle vypadá například Vinylová podlaha Krono Xonic True Grit, která kombinuje dva různé odstíny imitace dřeva, či stylová černá Vinylová podlaha Krono Xonic Wild thing.

Archiv novinek »

Další aktuality

Korkové podlahy do bytu? Patří mezi nejoblíbenější

20. 9. 2018

Uvažovali jste někdy o korku jako o podlahové krytině? V našich končinách není ještě tak často využíván, ačkoli jeho praktické vlastnosti jsou neodolatelné. Pojďme se podívat na…

Pokračování »

Představujeme značku Kaindl. Od podlah až po doplňky

13. 9. 2018

Slyšeli jste o značce Kaindl? Rádi vás seznámíme s vývojem společnosti i s výrobky, která tato salzburská výrobna podlah nabízí. Pokud vybíráte laminátovou, nebo dřevěnou…

Pokračování »

Vše o Gerflor, tradičním dodavateli kvalitních podlahových krytin

10. 9. 2018

Pokračujeme v seriálu o našich dodavatelích a dnes vás rádi seznámíme se společností Gerflor a jejich výrobky, které stojí za to, pokud hledáte kvalitní PVC, nebo vinylovou…

Pokračování »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací