Krono original, kvalitní laminátové i vinylové podlahy

17. 9. 2018

Rádi bychom vám představili značku Krono original, která nám dodává laminátové i vinylové podlahy. Obě jsou v poslední době u našich zákazníků velmi oblíbené a pokud právě vybíráte podlahu, třeba pro vás bude právě Krono original ideální volbou.

Krono original – německá značka podlah

Krono Original patří pod společnost Kronospan, která je specialistou na zpracování dřeva. Věnují se výrobě dřevotřísky, laminátových a vinylových podlah, pracovních desek, parapetů a dalších produktů ze dřeva.

Firma vznikla v roce 1897 jako rodinná firma na výrobu dřevěných panelů. V dnešní době má pobočky po celém světě, po pádu železné opony se rozšířili i do východní a jihovýchodní Evropy. Továrny Kronospan najdete v Německu, Spojeném království, v Polsku, jednu dokonce i v České republice, v Jihlavě. Novější pobočky vznikají například v Číně, či v USA.

Společnost má dokonale propracovaný systém hodnocení (benchmarkingu) práce, který jí pomáhá dosáhnout té nejlepší kvality a technologického pokroku. Laminátové plovoucí podlahy jsou téměř nerozeznatelné od pravého dřeva a z různě barevných kolekcí si jistě vybere každý. Nabízejí prémiové podlahy, ale také cenově dostupné a přesto kvalitní.

Naše nabídka produktů Krono original

Laminátové podlahy Krono Original jsou vyhlášené po celém světě. Patří k těm nejlepším, které můžete sehnat. K výrobě jsou využívány nejmodernější technologie a poctivá kontrola. Nabízí zejména přírodní povrchy, které jsou velmi autentické a vysoce odolné. Pokládku provedete velmi jednoduše pomocí jejich patentovaného systému 1clic2go.

Laminát Krono Original nabízíme ve čtyřech řadách: Kronofix Classic (tradiční a univerzální vzory podlah), Castello Classic (podlahy pro moderní i klasické pokoje), Variostep Classic („V“ drážky, které navozují vzhled opravdového dřeva) a Super Natural Classic (matované či saténové povrchy, prémiové). Ceny se pohybují mezi 250 až 400 Kč za metr čtvereční.

Krono Original se věnuje i výrobě vinylových podlah v originálních vzhledech, kterými potěší konzervativní zákazníky, i náročné milovníky extravagance. Skvěle vypadá například Vinylová podlaha Krono Xonic True Grit, která kombinuje dva různé odstíny imitace dřeva, či stylová černá Vinylová podlaha Krono Xonic Wild thing.

Archiv novinek »

Další aktuality

Podlahy Magnum

24. 11. 2018

Myslíte na zmrzlinu, nebo zbraň? V této kategorii však najdete podlahy, které vám naštěstí nijak neuškodí. Právě naopak – česká společnost Magnum vás nadchne třívrstvými…

Pokračování »

Podlahy Novilon

24. 11. 2018

Obchodní značka Novilon a Novilux patří společnosti Forbo, která začínala v roce 1928 se třemi výrobními závody na linoleum. Dnes má výrobny i pobočky po celém světě a do jejich…

Pokračování »

Podlahy Kährs

24. 11. 2018

Kährs je špičkou v oblasti dřevěných podlah na evropském trhu díky svému know-how, moderním technologiím, neustálým inovacím i dlouholetým zkušenostem. Existuje již od roku 1857 a…

Pokračování »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací