Korkové podlahy do bytu? Patří mezi nejoblíbenější

20. 9. 2018

Uvažovali jste někdy o korku jako o podlahové krytině? V našich končinách není ještě tak často využíván, ačkoli jeho praktické vlastnosti jsou neodolatelné. Pojďme se podívat na výhody korkových podlah a na naši nabídku podlah z korku.

Proč je korek jako podlaha dobrý nápad?

Korek je kvalitní podlahovou krytinou se skvělými akustickými vlastnostmi, která se vyrábí z kůry dubu korkového. Po odloupání ze stromu se kůra zase obnoví, proto výroba korkových podlah nezatěžuje životní prostředí a nekácí se kvůli nim lesy. Jde o přírodní podlahu, k jejíž výrobě se nevyužívají ani žádná lepidla a chemické látky.

Korkové podlahy jsou odolné a mají tvarovou paměť – po otlačení např. nábytkem se po čase vrátí do původního stavu. Nepřitahují prach a nečistoty, proto jsou perfektní pro alergiky a do dětských pokojíků. Vynikají nadstandardní životností – vydrží až 40 let! Pokud vás zajímá více informací, přečtěte si náš článek 5 neodolatelných výhod korkových podlah.

Inspirace z naší nabídky korkových podlah

Prodáváme korkové podlahy Jelínek – řada Tradition. Určitě si představíte korek v barvě špuntu od vína, ale barevná nabídka není tak jednostranná – prohlédněte si je a budete překvapeni. Zakoupit můžete i korkové obklady –ploché dlaždice, či strukturované 3D provedení, a rovněž veškeré příslušenství potřebné k pokládce korkové podlahy i obkladu.

Další variantou jsou Korkové podlahy Meister, jejichž kolekce KD 300 S Puro je povrchově ošetřena přírodním olejováním, a tak přispívá k zdravé atmosféře a také reguluje vlhkost v bytech i kancelářích. Zde najdete korek i v bílé, či šedé barvě.

Pokud jste příznivci plovoucích podlah, máme pro vás Korkové plovoucí podlahy – vybrat si můžete z různých značek a řad i desítek dekorů. Pro milovníky barev máme navíc exkluzivní řadu Korkové plovoucí podlahy Recolour, kde si můžete zvolit odstíny, jako je červená, modrá, béžová, nebo žlutá. Barevná varianta se skvěle hodí pro děti, či do moderně vybaveného interiéru.

Tip od nás! Korková plovoucí podlaha Egger Pro Comfort Classic v odstínu Clermont přírodní je krásnou a univerzální variantou do jakékoli místnosti s 15letou zárukou. Pořídíte ji za akční cenu 751 Kč za m2 s lištami a dopravou zdarma!

Archiv novinek »

Další aktuality

Podlahy Magnum

24. 11. 2018

Myslíte na zmrzlinu, nebo zbraň? V této kategorii však najdete podlahy, které vám naštěstí nijak neuškodí. Právě naopak – česká společnost Magnum vás nadchne třívrstvými…

Pokračování »

Podlahy Novilon

24. 11. 2018

Obchodní značka Novilon a Novilux patří společnosti Forbo, která začínala v roce 1928 se třemi výrobními závody na linoleum. Dnes má výrobny i pobočky po celém světě a do jejich…

Pokračování »

Podlahy Kährs

24. 11. 2018

Kährs je špičkou v oblasti dřevěných podlah na evropském trhu díky svému know-how, moderním technologiím, neustálým inovacím i dlouholetým zkušenostem. Existuje již od roku 1857 a…

Pokračování »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací