Úvod Příslušenství FLOOR FOREVER
PříslušenstvíMDF lišta FLOOR FOREVER Image 13117
PříslušenstvíLištaMDF lišta FLOOR FOREVER Image 13117
| Katalogové číslo | 13117 |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Délka | 2400 mm |
| Výška | 50 mm |
| Šířka | 14 mm |
Doporučujeme koupit

FLOOR FOREVER Economy vinyl 4301 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
510 Kč

FLOOR FOREVER Economy vinyl click rigid 4301 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
816 Kč

FLOOR FOREVER Design vinyl home 4001 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
540 Kč

FLOOR FOREVER Design vinyl home click rigid 4001 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
925 Kč

FLOOR FOREVER Design vinyl extreme 4001 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
682 Kč

FLOOR FOREVER Design vinyl extreme click rigid 4001 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
1 033 Kč

FLOOR FOREVER XL click rigid Dub kartáčovaný šedý 79985 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
976 Kč

FLOOR FOREVER XL click rigid Dub vega 7986 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
1 032 Kč

FLOOR FOREVER Style floor Dub fishbone oxford 30030 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
595 Kč

921 Kč

FLOOR FOREVER Authentic oak Dub hraběcí 1010 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
758 Kč

FLOOR FOREVER Authentic oak click rigid Dub hraběcí 1010 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
1 074 Kč

FLOOR FOREVER Authentic oak click rigid Dub knížecí 2030 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
1 074 Kč

FLOOR FOREVER Design vinyl home 5007 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
540 Kč

FLOOR FOREVER Design vinyl home click rigid 5007 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
925 Kč

FLOOR FOREVER Design vinyl extreme 5007 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
682 Kč

FLOOR FOREVER Design vinyl extreme click rigid 5007 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
1 033 Kč

FLOOR FOREVER XL Dub vega 7986 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
727 Kč

FLOOR FOREVER XL Dub kartáčovaný šedý 79985 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
682 Kč
Vybrané parametry
- ZačleněníPříslušenství
- Typ příslušenstvíSoklové lišty
- Typ profiluBěžný soklový
- Hloubka | Šířka14 mm
- Délka2400 mm
- VýrobceFLOOR FOREVER
- Kolekce výrobceImage
- Výška50 mm
Parametry
| Začlenění | Příslušenství |
|---|---|
| Typ příslušenství | Soklové lišty |
| Materiál | MDF |
| Typ profilu | Běžný soklový |
| Hloubka | Šířka | 14 mm |
| Délka | 2400 mm |
| Obsah krabice | 10 ks |
| Možnost plastových komponentů | Ano |
| Výrobce | FLOOR FOREVER |
| Kolekce výrobce | Image |
| Výška | 50 mm |
FLOOR FOREVER
FLOOR FOREVER nabízí široký výběr podlah s dlouhou životností. Jde o předního dodavatele na českém trhu s 17 lety zkušeností. Užijte si dokonalou podobu dřeva a vinylu, které odolají velké zátěži. Ať už máte děti nebo nezbedné domácí mazlíčky, FLOOR FOREVER vás nikdy nezklame. To vám garantujeme.
