PříslušenstvíLišta 1FLOOR LC58 Alvorada 1958240058
PříslušenstvíLištaLišta 1FLOOR LC58 Alvorada 1958240058
| Katalogové číslo | LC58 1958240058 |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Upevnění | Lepení |
| Délka | 2400 mm |
| Výška | 58 mm |
| Šířka | 19 mm |
Parametry
| Začlenění | Příslušenství |
|---|---|
| Typ příslušenství | Soklové lišty |
| Materiál | MDF |
| Typ profilu | Běžný soklový |
| Systém upevnění | Lepení |
| Hloubka | Šířka | 19 mm |
| Délka | 2400 mm |
| Nosič | MDF |
| Výrobce | 1FLOOR |
| Výška | 58 mm |
1FLOOR
Oblíbené dekory dubu, buku nebo borovice jsou vám k dispozici v nabídce podlah 1FLOOR. Jsou protiskluzové, tlumí kročejový hluk, odolávají UV záření a jsou stálobarevné.