Alkaprén 50 (Univerzální kaučukové kontaktní lepidlo - 0,9/3,6/7,5/15 kg)

Cena s DPH: 179 Kč
Cena s DPH v EUR: 6,88 EUR
Cena bez DPH: 147,93 Kč
Dostupnost:termín dodání 14 dnů
EAN:LA0013

Kalkulace a objednávka

1 Varianta:
2 Kolik potřebujete?  balení
3 Celkem: 148 Kč bez DPH
179 Kč s DPH (6.88 EUR)

Vytisknout
Popis: Alkaprén 50 (Univerzální kaučukové kontaktní lepidlo - 0,9/3,6/7,5/15 kg)

Univerzální kaučukové kontaktní lepidlo určené na lepení savých materiálů s nesavými: korek - stěrka, korek - OSB, korek - dřevotříska.


Použití
Podlahy v suterénu (terén pevně srostlý s terénem), koupelny. Toto lepidlo je vhodné i na lepení korkových obkladů na stěny. Teplota v místnosti při lepení by neměla klesnout pod 15°C. 

Spotřeba na 1m2
0,3 kg / m2. 

Vlastnosti
Báze: chloroprénový kaučuk, rozpouštědlové 
Barva: světlebéžová 
Sušina: 22 ± 2 % 
Konzistence (Ford Ø 8 mm): 40 - 65 sekund 
Doba zavadnutí: 6 - 14 minut 
Záruční doba: 24 měsíců ode dne výroby 

Návod na použití
Lepidlo Alkaprén se při lepení savých materiálů s nesavými nanáší jen jednou, a to buď stěrkou, stříkací pistolí nebo štětcem. Při lepení savých materiálů se aspoň jeden z lepených materiálů musí před lepením natřít ještě jednou. Před nanášením je potřeba lepidlo dokonale promíchat. Na každý čistý odmaštěný materiál (hladké plochy se doporučují zdrsnit) se nanese tenká vrstva lepidla, nechá se zavadnout a potom se povrchy slepí. Slepený spoj se doporučuje zatížit nebo zalisovat. Mechanicky je možné lepený spoj namáhat až 24 hodin po slepení. Optimální podmínky na lepení jsou při teplotě 20 °C. Při teplotě nižší než 15 °C může nastat zgelování. V tomto stavu je lepidlo nepoužitelné. Původní konzistence se získá pozvolným temperováním v místnosti při teplotě cca 25 °C. Během temperování je potřeba lepidlo několikrát promíchat. Po vytemperování má lepidlo původní fyzikálně - mechanické vlastnosti. Netemperovat přímým ohřevem! 

Čištění
Nářadí se čistí ředidlem. Při znečištění pokožky se použije abrazivní pasta. 

Skladování
Alkaprén se skladuje v původních obalech v prostorách určených na skladování hořlavin, které odpovídají ustanovením ČSN 65 0201. Teplota v místnosti se může pohybovat od +5 do +20 °C. 

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci
Alkaprén je hořlavá kapalina I. třídy nebezpečnosti. Při práci s Alkaprénem, jeho přepravě a skladování, je nutno dodržovat ustanovení, která jsou uvedena v Kartě bezpečnostních údajů výrobku.

Upozornění
Výrobce garantuje u výrobku funkčnost při dodržování uvedených aplikačních postupů a správném skladování. Pokud má být výrobek použit na jiné účely než je předepsáno, je nutné si jeho použitelnost ověřit přímo na místě za podmínek, za kterých bude lepení prováděno.


Alkaprén 50 (Univerzální kaučukové kontaktní lepidlo - 0,9/3,6/7,5/15 kg)

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail: *
Číslo "10" slovy: *
Váš dotaz: *
 
  Informace o ochraně osobních údajů
 

Alkaprén 50 (Univerzální kaučukové kontaktní lepidlo - 0,9/3,6/7,5/15 kg)

Pole označená * jsou povinná.

Odkaz na www stránky: *
Cena za balení nebo za m2: *
Telefon:
E-mail: *
Číslo "10" slovy: *
Poznámka:
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací