Vinylová podlahaKRONOSPAN Rocko Humidor R082
Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
Vinylová podlahaKRONOSPAN Rocko Humidor R082
Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit
Popis
Od ostatních konstrukcí se liší zcela unikátním jádrem, tvořeným zvíce než 70 % přírodním mramorem.
Tento základ zaručuje podlahovému dílci mimořádnou rozměrovou stabilitu.
- Naše SPC tvoří z více než 70 % mramor
- Materiál jádra činí naše SPC tvrdým a odolným
- SPC jádro je zakončeno tiskem dekoru, který je chráněn vysoce odolným UV povlakem
- Akustický komfort díky vrstvě snižující hlučnost
- Vysoká rozměrová stálost díky obsahu mramoru
- Nekopírují podklad, tudíž vhodné i na ne zcela optimálně připravený podklad
- Rozměrově stálé i při vysokých změnách teplot
- Lze pokládat v kuchyních, koupelnách a zimních zahradách
- Jedná se o výrobek produkovaný v Evropě
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha zámková rigidní SPC |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Kompozitní nosič rigidní SPC |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V |
| Barevný odstín podlahy | Tmavě hnědý |
| Tloušťka | 5 mm |
| Šířka | 192 mm |
| Délka | 1210 mm |
| Dřevina podlahy | Ostatní |
| Struktura povrchu | Dřevěná |
| Integrovaná podložka | Pěnová akustická podložka |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 34 |
| Hmotnost balení | 17,9 kg |
| Počet (m²) na paletě | 98,2 m² |
| Tepelný odpor | 0,010 m²K/W |
| Počet (balení) na paletě | 52 bal. |
| Záruka bytová | 30 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | KRONOSPAN |
| Kolekce výrobce | Rocko |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
KRONOSPAN
KRONOSPAN Jihlava, jež je součástí nadnárodní skupiny KRONOSPAN, je jedním z největších a nejmodernějších výrobců velkoplošných materiálů na bázi dřeva na území Evropy. Navazuje na tradici dřevařské výroby v Jihlavě, kde na území stávajícího závodu založil v roce 1883 Julius Schindler pilařskou výrobu. V roce 1957 se zde pak jako v jednom z prvních závodů v Evropě začalo s výrobou dřevotřískových desek. V současné době se produkce orientuje na výrobu laminátových a vinylových podlah, pracovních desek, parapetů a dalších produktů ze dřeva. Společnost KRONOSPAN má pobočky po celém světě. Její továrny najdete krom Česka například v Německu, Spojeném království nebo v Polsku. Společnost má dokonale propracovaný výrobní systém, který jí pomáhá dosáhnout té nejlepší kvality a technologického pokroku.


