Dřevěné podlahyHARO Dub gaia 538615
Dřevěná podlaha třívrstvá
Dřevěné podlahyHARO Dub gaia 538615
Dřevěná podlaha třívrstvá
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Popis
HARO Dub gaia 538615 je kvalitní dřevěné podlahy, kterou nyní koupíte za 2 695 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 2,387 m2). Podlaha značky HARO je určena pro bytová a komerční využití. Dřevěné podlahy HARO Dub gaia 538615 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají světle hnědý odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce HARO má šířku 180 mm a délku 2210 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál hdf.
Parametry
| Začlenění | Dřevěné podlahy |
|---|---|
| Typ podlahy | Dřevěná podlaha třívrstvá |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 3 lamela |
| Nosný materiál | HDF |
| Barevný odstín podlahy | Světle hnědý |
| Tloušťka | 11 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Délka | 2210 mm |
| Dřevina podlahy | Dub |
| Povrchová úprava | Lak |
| Nášlapná vrstva | 2,5 mm |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Integrovaná podložka | Bez podložky |
| Hmotnost balení | 21,5 kg |
| Počet (m²) na paletě | 76,5 m² |
| Počet (balení) na paletě | 32 bal. |
| Tepelná vodivost | 0,15 W/m.k |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | HARO |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
HARO
Dřevěné podlahy HARO od předního německého výrobce, který má více než 150leté zkušenosti se zpracováním dřeva ve vysoké kvalitě. Třívrstvá podlaha HARO je moderní variantou dřevěné podlahy a přináší s sebou mnoho výhod, protože dřevo v třívrstvé konstrukci výrazně méně pracuje a díky větší využitelnosti dřeva při výrobě, chrání životní prostředí. Horní nášlapná vrstva je vyrobena z pečlivě vybíraného a vysoce kvalitního ušlechtilého dřeva. Pod horní nášlapnou vrstvou se nachází střední vrstva z tvrdé dřevovláknité desky a pod ní pak vrstva smrková. Taková konstrukce je proti masivním dřevěným podlahám výrazně stabilnější a umožňuje použití zámkového systému, díky kterému lze podlahu snadno instalovat plovoucím způsobem.