PVCGERFLOR Nerok Timber grey GERNK55 GERNK70 1751
PVCGERFLOR Nerok Timber grey GERNK55 GERNK70 1751
| Zobrazit celou kolekci | Nerok |
|---|---|
| Katalogové číslo | 28131751 |
| Cena za m2 (s DPH) | |
| Cena za m2 (bez DPH) | 362,70 Kč |
| Sleva na m2 | −48,76 Kč10% |
Parametry
| Začlenění | PVC |
|---|---|
| Typ podlahy | PVC |
| Typ pokládky | Volně vložená |
| Barevný odstín podlahy | Šedý |
| Tloušťka | 2 mm |
| Povrchová úprava | PUR |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 42 |
| Záruka bytová | 5 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Možnost řezu | Ano |
| Hmotnost | 2,6 kg/m² |
| Spodní vrstva | Kompaktní podkladová vrstva |
| Výrobce | GERFLOR |
| Kolekce výrobce | Nerok |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
| Délka role (m) | 20 m |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodní společností zabývající se výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pro komerční i domácí využití. Nabízí inovativní, designová a ekologicky šetrná řešení podlah. Gerflor jako přední výrobce vinylových podlah má zastoupení ve více než 100 zemích světa.