PVCGERFLOR HQR Elegant clear GERH 1989
PVCGERFLOR HQR Elegant clear GERH 1989
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Parametry
| Začlenění | PVC |
|---|---|
| Typ podlahy | PVC |
| Barevný odstín podlahy | Šedý |
| Tloušťka | 3,1 mm |
| Nášlapná vrstva | 0,5 mm |
| Integrovaná podložka | Textilní |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 41 |
| Záruka bytová | 15 |
| Záruka komerční | 5 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Možnost řezu | Ano |
| Hmotnost | 2,3 kg/m² |
| Třída otěru | T |
| Protikluznost | R10 |
| Spodní vrstva | Textilní filcová podložka |
| Výrobce | GERFLOR |
| Kolekce výrobce | HQR |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
| Délka role (m) | 25 m |
| Šíře role (m) | 2 m, 4 m |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodní společností zabývající se výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pro komerční i domácí využití. Nabízí inovativní, designová a ekologicky šetrná řešení podlah. Gerflor jako přední výrobce vinylových podlah má zastoupení ve více než 100 zemích světa.