Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 Tamo light brown GERC55 1568
Vinylová podlaha celoplošně lepená
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 Tamo light brown GERC55 1568
Vinylová podlaha celoplošně lepená
| Zobrazit celou kolekci | Creation 55 |
|---|---|
| Katalogové číslo | 41821568 |
| Cena za m2 (s DPH) | |
| Cena za m2 (bez DPH) | 666,90 Kč |
| Sleva na m2 | −89,66 Kč10% |
Doporučujeme koupit
Popis
Nová kolekce lepených vinylových dílců Creation 55, jež jsou určeny pro více zatěžované komerční prostory. Celková tloušťka 2,5 mm, nášlapná vrstva 0,55 mm a kompozice zařazuje tento produkt do třídy zátěže 42. S ohledem na novou škálu dekorů jsou však také skvělou volbou pro bytové využití. Vybrané dekory vynikají svým realistickým embossingem, který dodá celému interiéru přírodní nádech. Povrchová úprava ProtecShield™ zvyšuje odolnost proti mikroškrábancům a zajišťuje snadnou údržbu.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošně lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V - mini |
| Barevný odstín podlahy | Tmavě hnědý |
| Tloušťka | 2,5 mm |
| Šířka | 184 mm |
| Délka | 1219 mm |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášlapná vrstva | 0,55 mm |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 42 |
| Tepelná vodivost | 0,25 W/m.k |
| Záruka bytová | 15 |
| Záruka komerční | 12 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | GERFLOR |
| Kolekce výrobce | Creation 55 |
| Voděodolné | Voděodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodní společností zabývající se výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pro komerční i domácí využití. Nabízí inovativní, designová a ekologicky šetrná řešení podlah. Gerflor jako přední výrobce vinylových podlah má zastoupení ve více než 100 zemích světa.














