Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 clic acoustic herringbone Aquinoah nature GERCAC55 1707
Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
Zobrazit celou kolekciCreation 55 clic acoustic herringbone
Katalogové číslo 41921717
Sleva na m2 −134,55 Kč10%
Skladem
Obdržíte 1 balení o celkové ploše 1,5 m2
nebo
181 Kčměsíčně / bez navýšení
  • Vzor podlahyRybí kostVzor podlahy: Rybí kost
  • Přiznaná spára (fáze)4V - miniPřiznaná spára (fáze): 4V - mini
  • Barevný odstín podlahySvětle hnědý
  • Tloušťka6 mm
  • Šířka125 mm
  • Délka750 mm
  • VýrobceGERFLOR
  • Kolekce výrobceCreation 55 clic acoustic herringbone
  • VoděodolnéVoděodolné
  • Počet lamel v balení16 ks
Vizualizace délky
Vizualizace délky
Popis
Nová kolekce kombinuje výhody rigidních podlah (pevnost a stabilitu) a vinylové nášlapné vrstvy (komfort při chůzi, tišší a příjemnější povrch) spolu s integrovanou akustickou podložkou dosahující zvukové izolace 19 dB. Díky nášlapné vrstvě 0,55 mm je produkt vhodný nejen pro bytové, ale také komerční prostory. Užitná třída podlah je 42. Celková tloušťka je 6 mm. 5 mm tvoří samotná podlahová krytina + 1 mm integrovaná akustická podložka. Povrchová úprava ProtecShield zvyšuje odolnost proti mikroškrábancům a zajišťuje jednoduchou údržbu. Tato kolekce se vyznačuje především tvarovou stabilitou, voděodolností a vysokou odolností proti opotřebení. Široká nabídka dekorů je doplněna různými strukturami povrchů a přiznanou spárou po obvodu dílců. Naleznete zde více dekorů s exkluzivní povrchovou strukturou a realistickou texturou.
Typ pokládkyZámková
Vzor podlahyRybí kost
Nosný materiálKompozitní nosič rigidní SPC
Přiznaná spára (fáze)4V - mini