Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 Cedar pure GERC55 0849
Vinylová podlaha celoplošně lepená
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 Cedar pure GERC55 0849
Vinylová podlaha celoplošně lepená
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit

Lišta GERFLOR Original MDF Cedar pure S025
237 Kč

Lišta GERFLOR Original MDF Bílá blanc a peindre paint white S001
237 Kč

240 Kč
652 Kč

GERFLOR Creation core 55 Charming oak beige GERC55 1278 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
827 Kč

620 Kč

GERFLOR Creation core 55 Urban street medium GERC55 1284 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
827 Kč

816 Kč

GERFLOR Creation core 30 dry back White lime GERC30 0584 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
620 Kč

GERFLOR Creation core 30 dry back Quartet honey GERC30 0870 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
620 Kč

GERFLOR Creation core 40 dry back Cedar brown GERC40 0850 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
652 Kč

Lišta GERFLOR Original MDF Cedar pure S025
237 Kč

Lišta GERFLOR Original MDF Bílá blanc a peindre paint white S001
237 Kč

240 Kč
652 Kč

GERFLOR Creation core 55 Charming oak beige GERC55 1278 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
827 Kč

620 Kč

GERFLOR Creation core 55 Urban street medium GERC55 1284 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
827 Kč

816 Kč

GERFLOR Creation core 30 dry back White lime GERC30 0584 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
620 Kč

GERFLOR Creation core 30 dry back Quartet honey GERC30 0870 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
620 Kč

GERFLOR Creation core 40 dry back Cedar brown GERC40 0850 - Vinylová podlaha celoplošně lepená
652 Kč
Vybrané parametry
- ZačleněníVinylová podlaha
- Typ podlahyVinylová podlaha celoplošně lepená
- Vzor podlahy1 lamela

- Přiznaná spára (fáze)4V

- Barevný odstín podlahySvětle hnědý
- Tloušťka2,5 mm
- Šířka230 mm
- Délka1500 mm
- Dřevina podlahyCedr
- Povrchová úpravaProtecshield
- Nášlapná vrstva0,55 mm
- Třída použitíBytová a komerční
- Odolnost (třída zátěže)42
- Tepelná vodivost0,25 W/m.k
- VýrobceGERFLOR
- Kolekce výrobceCreation 55
- VoděodolnéVoděodolné
Vizualizace délky
Popis
GERFLOR Creation 55 Cedar pure GERC55 0849 je kvalitní vinylová podlaha, kterou nyní koupíte za 2 367 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 3,11 m2). Podlaha značky GERFLOR je určena pro bytová a komerční využití. Vinylová podlaha GERFLOR Creation 55 Cedar pure GERC55 0849 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají světle hnědý odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce GERFLOR má šířku 230 mm a délku 1500 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je lepená a nosný materiál vinyl.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošně lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V |
| Barevný odstín podlahy | Světle hnědý |
| Tloušťka | 2,5 mm |
| Šířka | 230 mm |
| Délka | 1500 mm |
| Dřevina podlahy | Cedr |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášlapná vrstva | 0,55 mm |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 42 |
| Tepelná vodivost | 0,25 W/m.k |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | GERFLOR |
| Kolekce výrobce | Creation 55 |
| Voděodolné | Voděodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodní společností zabývající se výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pro komerční i domácí využití. Nabízí inovativní, designová a ekologicky šetrná řešení podlah. Gerflor jako přední výrobce vinylových podlah má zastoupení ve více než 100 zemích světa.



