Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 Amarante GERC55 0579
Vinylová podlaha celoplošně lepená
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 55 Amarante GERC55 0579
Vinylová podlaha celoplošně lepená
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit
Popis
GERFLOR Creation 55 Amarante GERC55 0579 je kvalitní vinylová podlaha, kterou nyní koupíte za 2 558 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 3,36 m2). Podlaha značky GERFLOR je určena pro bytová a komerční využití. Vinylová podlaha GERFLOR Creation 55 Amarante GERC55 0579 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají tmavě hnědý odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce GERFLOR má šířku 184 mm a délku 1219 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je lepená a nosný materiál vinyl.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošně lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V |
| Barevný odstín podlahy | Tmavě hnědý |
| Tloušťka | 2,5 mm |
| Šířka | 184 mm |
| Délka | 1219 mm |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášlapná vrstva | 0,55 mm |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 42 |
| Tepelná vodivost | 0,25 W/m.k |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | GERFLOR |
| Kolekce výrobce | Creation 55 |
| Voděodolné | Voděodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodní společností zabývající se výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pro komerční i domácí využití. Nabízí inovativní, designová a ekologicky šetrná řešení podlah. Gerflor jako přední výrobce vinylových podlah má zastoupení ve více než 100 zemích světa.










