Vinylová podlahaGERFLOR Creation 40 White lime GERC40 0584
Vinylová podlaha celoplošně lepená
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 40 White lime GERC40 0584
Vinylová podlaha celoplošně lepená
| Zobrazit celou kolekci | Creation 40 |
|---|---|
| Katalogové číslo | 41840584 |
| Cena za m2 (s DPH) | |
| Cena za m2 (bez DPH) | 571,50 Kč |
| Sleva na m2 | −76,84 Kč10% |
Doporučujeme koupit
Popis
Creation 40 je rozšířením kolekce lepených dílců mezi variantou s nášlapnou vrstvou 0,3 a 0,5 mm. Celková tloušťka je 2 mm a nášlapná vrstva 0,4 mm. S užitnou třídou 32 jde o ideální volbu pro zákazníky, kteří vyžadují vyšší odolnost podlahy pro instalaci v domech a bytech za příznivější cenu. Podlaha je také vhodná do komerčních prostor. Povrchová úprava ProtecShield™ zvyšuje odolnost proti mikroškrábancům a zajišťuje snadnou údržbu.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošně lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V - mini |
| Barevný odstín podlahy | Světle hnědý |
| Tloušťka | 2 mm |
| Šířka | 184 mm |
| Délka | 1219 mm |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášlapná vrstva | 0,4 mm |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 32 |
| Tepelná vodivost | 0,25 W/m.k |
| Záruka bytová | 12 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | GERFLOR |
| Kolekce výrobce | Creation 40 |
| Voděodolné | Voděodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodní společností zabývající se výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pro komerční i domácí využití. Nabízí inovativní, designová a ekologicky šetrná řešení podlah. Gerflor jako přední výrobce vinylových podlah má zastoupení ve více než 100 zemích světa.














