Vinylová podlahaGERFLOR Creation 40 solid clic Bostonian oak GERCC40 0871
Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 40 solid clic Bostonian oak GERCC40 0871
Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit

Lišta GERFLOR Original MDF Bostonian oak S016
237 Kč

Lišta GERFLOR Original MDF Bílá blanc a peindre paint white S001
237 Kč

Parozábrana PE FOLIE čirá role tl. 0,2 mm 2 × 10 m
322 Kč

Parozábrana PE FOLIE čirá role tl. 0,2 mm 2 × 50 m
2 081 Kč

240 Kč

979 Kč

979 Kč

GERFLOR Creation core 55 clic White lime GERCC55 0584 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
1 033 Kč

GERFLOR Creation core 40 clic Ranch GERCC40 0456 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
903 Kč

GERFLOR Creation core 40 clic Cedar brown GERCC40 0850 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
903 Kč

GERFLOR Creation core 40 clic Twist GERCC40 0504 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
903 Kč

GERFLOR Creation core 55 clic Twist GERCC55 0504 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
1 033 Kč

GERFLOR Creation core 40 clic Ballerina GERCC40 0347 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
903 Kč

Lišta GERFLOR Original MDF Bostonian oak S016
237 Kč

Lišta GERFLOR Original MDF Bílá blanc a peindre paint white S001
237 Kč

Parozábrana PE FOLIE čirá role tl. 0,2 mm 2 × 10 m
322 Kč

Parozábrana PE FOLIE čirá role tl. 0,2 mm 2 × 50 m
2 081 Kč

240 Kč

979 Kč

979 Kč

GERFLOR Creation core 55 clic White lime GERCC55 0584 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
1 033 Kč

GERFLOR Creation core 40 clic Ranch GERCC40 0456 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
903 Kč

GERFLOR Creation core 40 clic Cedar brown GERCC40 0850 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
903 Kč

GERFLOR Creation core 40 clic Twist GERCC40 0504 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
903 Kč

GERFLOR Creation core 55 clic Twist GERCC55 0504 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
1 033 Kč

GERFLOR Creation core 40 clic Ballerina GERCC40 0347 - Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
903 Kč
Vybrané parametry
- ZačleněníVinylová podlaha
- Typ podlahyVinylová podlaha zámková rigidní SPC
- Vzor podlahy1 lamela

- Přiznaná spára (fáze)4V

- Barevný odstín podlahyTmavě hnědý
- Tloušťka4,5 mm
- Šířka212 mm
- Délka1239 mm
- Dřevina podlahyDub
- Povrchová úpravaProtecshield
- Nášlapná vrstva0,45 mm
- Integrovaná podložkaPěnová akustická podložka
- Třída použitíBytová a komerční
- Odolnost (třída zátěže)41
- Tepelná vodivost0,25 W/m.k
- VýrobceGERFLOR
- Kolekce výrobceCreation 40 solid clic
- Vhodné pro podlahové vytápěníAno
- VoděodolnéVoděodolné
Vizualizace délky
Popis
GERFLOR Creation 40 solid clic Bostonian oak GERCC40 0871 je kvalitní vinylová podlaha, kterou nyní koupíte za 1 896 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 2,1 m2). Podlaha značky GERFLOR je určena pro bytová a komerční využití. Vinylová podlaha GERFLOR Creation 40 solid clic Bostonian oak GERCC40 0871 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají tmavě hnědý odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce GERFLOR má šířku 212 mm a délku 1239 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál kompozitní nosič rigidní spc.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha zámková rigidní SPC |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Kompozitní nosič rigidní SPC |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V |
| Barevný odstín podlahy | Tmavě hnědý |
| Tloušťka | 4,5 mm |
| Šířka | 212 mm |
| Délka | 1239 mm |
| Dřevina podlahy | Dub |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášlapná vrstva | 0,45 mm |
| Integrovaná podložka | Pěnová akustická podložka |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 41 |
| Tepelná vodivost | 0,25 W/m.k |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | GERFLOR |
| Kolekce výrobce | Creation 40 solid clic |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodní společností zabývající se výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pro komerční i domácí využití. Nabízí inovativní, designová a ekologicky šetrná řešení podlah. Gerflor jako přední výrobce vinylových podlah má zastoupení ve více než 100 zemích světa.



