Vinylová podlahaGERFLOR Creation 40 clic acoustic Honey oak GERCAC40 0441
Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 40 clic acoustic Honey oak GERCAC40 0441
Vinylová podlaha zámková rigidní SPC
| Zobrazit celou kolekci | Creation 40 clic acoustic |
|---|---|
| Katalogové číslo | 61300441 |
| Cena za m2 (s DPH) | |
| Cena za m2 (bez DPH) | 857,70 Kč |
| Sleva na m2 | −115,31 Kč10% |
Doporučujeme koupit
Popis
Nová kolekce kombinuje výhody rigidních podlah (pevnost a stabilitu) a vinylové nášlapné vrstvy (komfort při chůzi, tišší a příjemnější povrch) spolu s integrovanou akustickou podložkou dosahující zvukové izolace 19 dB. Celková tloušťka je 5,5 mm. 4,5 mm tvoří samotná podlahová krytina + 1 mm integrovaná akustická podložka. Nášlapná vrstva je 0,45 mm s užitnou třídou 32. Povrchová úprava ProtecShield™ zvyšuje odolnost proti mikroškrábancům a zajišťuje jednoduchou údržbu. Tato kolekce se vyznačuje především tvarovou stabilitou, voděodolností a vysokou odolností proti opotřebení.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha zámková rigidní SPC |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Kompozitní nosič rigidní SPC |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V - mini |
| Barevný odstín podlahy | Světle hnědý |
| Tloušťka | 5,5 mm |
| Šířka | 212 mm |
| Délka | 1239 mm |
| Dřevina podlahy | Dub |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášlapná vrstva | 0,45 mm |
| Integrovaná podložka | Pěnová akustická podložka |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 32 |
| Tepelná vodivost | 0,25 W/m.k |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | GERFLOR |
| Kolekce výrobce | Creation 40 clic acoustic |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodní společností zabývající se výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pro komerční i domácí využití. Nabízí inovativní, designová a ekologicky šetrná řešení podlah. Gerflor jako přední výrobce vinylových podlah má zastoupení ve více než 100 zemích světa.
















