Vinylová podlahaGERFLOR Creation 30 Twist GERC30 0504
Vinylová podlaha celoplošně lepená
Vinylová podlahaGERFLOR Creation 30 Twist GERC30 0504
Vinylová podlaha celoplošně lepená
| Zobrazit celou kolekci | Creation core 30 dry back |
|---|---|
| Katalogové číslo | 41870504 |
| Cena za m2 (s DPH) | |
| Cena za m2 (bez DPH) | 520,20 Kč |
| Sleva na m2 | −69,94 Kč10% |
Doporučujeme koupit
Popis
Creation 30 je základní kolekce lepených vinylových dílců určených především pro bytové využití. Mimo to je ideální pro projekty, rekonstrukce nebo výstavby hotelů. Zde je tato podlaha využívána nejvíce do pokojů. Celková tloušťka je 2 mm a nášlapná vrstva 0,3 mm. Užitná třída 31. Povrchová úprava Protecshield zvyšuje odolnost proti mikroškrábancům a zajišťuje jednoduchou údržbu. Tento výrobek je nejčastěji používaný ve velkých bytových projektech.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošně lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V - mini |
| Barevný odstín podlahy | Světle hnědý |
| Tloušťka | 2 mm |
| Šířka | 184 mm |
| Délka | 1219 mm |
| Povrchová úprava | Protecshield |
| Nášlapná vrstva | 0,3 mm |
| Třída použití | Bytová |
| Odolnost (třída zátěže) | 31 |
| Tepelná vodivost | 0,25 W/m.k |
| Záruka bytová | 12 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | GERFLOR |
| Kolekce výrobce | Creation core 30 dry back |
| Voděodolné | Voděodolné |
GERFLOR
GERFLOR je mezinárodní společností zabývající se výrobou PVC a vinylových podlahových krytin pro komerční i domácí využití. Nabízí inovativní, designová a ekologicky šetrná řešení podlah. Gerflor jako přední výrobce vinylových podlah má zastoupení ve více než 100 zemích světa.














