Vinylová podlahaFORBO Novilon vinyl Bílý písek 62488DR4
Vinylová podlaha celoplošně lepená
Vinylová podlahaFORBO Novilon vinyl Bílý písek 62488DR4
Vinylová podlaha celoplošně lepená
Produkt není určen k prodeji. Najít podobný.Doporučujeme koupit
Popis
FORBO Novilon vinyl Bílý písek 62488DR4 je kvalitní vinylová podlaha, kterou nyní koupíte za 2 196 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 3,75 m2). Podlaha značky FORBO je určena pro bytová a komerční využití. Vinylová podlaha FORBO Novilon vinyl Bílý písek 62488DR4 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají bílé a světlé dekory odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce FORBO má šířku 500 mm a délku 500 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je lepená a nosný materiál vinyl.
Parametry
| Začlenění | Vinylová podlaha |
|---|---|
| Typ podlahy | Vinylová podlaha celoplošně lepená |
| Typ pokládky | Lepená |
| Vzor podlahy | 1 lamela |
| Nosný materiál | Vinyl |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V |
| Barevný odstín podlahy | Bílé a světlé dekory |
| Tloušťka | 2 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Délka | 500 mm |
| Dřevina podlahy | Ostatní |
| Nášlapná vrstva | 0,4 mm |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 32 |
| Hmotnost balení | 11 kg |
| Počet (m²) na paletě | 315 m² |
| Počet (balení) na paletě | 84 bal. |
| Záruka bytová | 20 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | FORBO |
| Kolekce výrobce | Novilon vinyl |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
FORBO
FORBO je přírodní designová podlaha, dostupná v nepřeberném množství vzhledových variant.








