Parametry
| Začlenění | PVC |
|---|---|
| Typ podlahy | PVC |
| Typ pokládky | Lepená |
| Barevný odstín podlahy | Světle hnědý |
| Tloušťka | 2 mm |
| Nášlapná vrstva | 0,8 mm |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Odolnost (třída zátěže) | 43 |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Hmotnost | 3 kg/m² |
| Třída otěru | T |
| Protikluznost | R11 |
| Výrobce | FATRA |
| Kolekce výrobce | Dual |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
| Délka role (m) | 12 m |
| Šíře role (m) | 1,5 m |
FATRA
Tradiční česká firma FATRA vyrábí podlahy určené do domácností i komerčních prostor. Konkrétněji se pak zaměřuje na podlahy z PVC a vinylu. Hlavními výhodami podlah FATRA jsou vysoká odolnost vůči opotřebení, snadná údržba a nízká úroveň hluku.