PříslušenstvíDýhovaná lišta EUROWOOD E1344
PříslušenstvíLištaDýhovaná lišta EUROWOOD E1344
| Katalogové číslo | E1344 |
|---|---|
| Materiál | Dřevo |
| Délka | 2500 mm |
| Výška | 40 mm |
| Šířka | 18 mm |
Doporučujeme koupit
Parametry
| Začlenění | Příslušenství |
|---|---|
| Typ příslušenství | Soklové lišty |
| Materiál | Dřevo |
| Typ profilu | Běžný soklový |
| Hloubka | Šířka | 18 mm |
| Délka | 2500 mm |
| Obsah krabice | 20 ks |
| Nosič | Smrk |
| Minimální množství | 1 ks |
| Možnost zaúhlování | Ano |
| Záruka | 2 let |
| Výrobce | EUROWOOD |
| Výška | 40 mm |
EUROWOOD
Společnost JAF HOLZ představuje vlastní značku EUROWOOD. Funkční a zároveň pestrý podlahový program, při jehož výrobě je zúročována dlouholetá podlahářská tradice.
