PříslušenstvíDřevěná lišta PARADOR SL 4 Dub E003 1745253
PříslušenstvíLištaDřevěná lišta PARADOR SL 4 Dub E003 1745253
| Katalogové číslo | 1745253 |
|---|---|
| Materiál | Dřevo |
| Dekor | Dub |
| Upevnění | Příchytky |
| Délka | 2200 mm |
| Výška | 60 mm |
| Šířka | 19,5 mm |
Doporučujeme koupit

PARADOR Classic 3060 Natur Dub sanded 1744433 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 980 Kč

PARADOR Trendtime 3 Living Dub pure 1601580 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 351 Kč

PARADOR Classic 3060 Rustikal Dub kartáčovaný 1739925 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 173 Kč

PARADOR Classic 3060 Rustikal Dub 1739929 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 173 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1595135 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 639 Kč

PARADOR Basic 11-5 Classic Dub pure 1595165 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 316 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Vnější roh typ 1 PARADOR SL 4 hliník 279304
130 Kč

Vnitřní roh typ 1 PARADOR SL 4 hliník 279307
130 Kč

Ukončení typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341514
130 Kč

Spojka typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341517
145 Kč

Vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341515
130 Kč

Vnější roh typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341516
130 Kč

PARADOR Classic 3060 Natur Dub sanded 1744433 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 980 Kč

PARADOR Trendtime 3 Living Dub pure 1601580 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 351 Kč

PARADOR Classic 3060 Rustikal Dub kartáčovaný 1739925 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 173 Kč

PARADOR Classic 3060 Rustikal Dub 1739929 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 173 Kč

PARADOR Basic 11-5 Rustikal Dub kartáčovaný 1595135 - Dřevěná podlaha třívrstvá
1 639 Kč

PARADOR Basic 11-5 Classic Dub pure 1595165 - Dřevěná podlaha třívrstvá
2 316 Kč

Příchytky k lištám PARADOR SL 4 SL 5 SL 5 WF SL 18 červená 475751
446 Kč

Vnější roh typ 1 PARADOR SL 4 hliník 279304
130 Kč

Vnitřní roh typ 1 PARADOR SL 4 hliník 279307
130 Kč

Ukončení typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341514
130 Kč

Spojka typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341517
145 Kč

Vnitřní roh typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341515
130 Kč

Vnější roh typ 2 PARADOR SL 4 hliník 341516
130 Kč
Vybrané parametry
- ZačleněníPříslušenství
- Typ příslušenstvíSoklové lišty
- Typ profiluBěžný soklový
- Systém upevněníPříchytky
- Hloubka | Šířka19,5 mm
- Délka2200 mm
- VýrobcePARADOR
- Kolekce výrobceSL 4
- Výška60 mm
Parametry
| Začlenění | Příslušenství |
|---|---|
| Typ příslušenství | Soklové lišty |
| Materiál | Dřevo |
| Typ profilu | Běžný soklový |
| Systém upevnění | Příchytky |
| Hloubka | Šířka | 19,5 mm |
| Délka | 2200 mm |
| Obsah krabice | 32 ks |
| Dekor | Dub |
| Nosič | MDF |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Možnost plastových komponentů | Ano |
| Minimální množství | 1 ks |
| Možnost zaúhlování | Ano |
| Záruka | 2 let |
| Výrobce | PARADOR |
| Kolekce výrobce | SL 4 |
| Výška | 60 mm |
PARADOR
Podlahy německé značky PARADOR se řadí mezi naše nejprodávanější. Patří mezi špičku v oblasti výroby a prodeje podlahových krytin a na trhu jsou již od roku 1977. Specializují se na vinylové, laminátové a dřevěné podlahy, které vyrábějí v Rakousku a Německu. Mohou se pyšnit mezinárodními oceněními jako například Red Dot Design Award, či Interior Innovation.


