Dřevěné podlahyBARLINEK Promo Dub dartmoor herringbone 1WC000036
Dřevěná podlaha třívrstvá
Dřevěné podlahyBARLINEK Promo Dub dartmoor herringbone 1WC000036
Dřevěná podlaha třívrstvá
| Zobrazit celou kolekci | Promo |
|---|---|
| Katalogové číslo | 1WC000036 |
| Cena za m2 (s DPH) | 1 635,92 Kč |
| Cena za m2 (bez DPH) | 1 352 Kč |
Časově omezená akce!
Do konce zbývá:
Sleva 10%
V košíku zadejte kód barlinek
Doporučujeme koupit
Popis
BARLINEK Promo Dub dartmoor herringbone 1WC000036 je kvalitní dřevěné podlahy, kterou nyní koupíte za 1 063 Kč (obdržíte 1 balení o celkové ploše 0,65 m2). Podlaha značky BARLINEK je určena pro bytová a komerční využití. Dřevěné podlahy BARLINEK Promo Dub dartmoor herringbone 1WC000036 je ideální volbou pro všechny, kteří hledají bílé a světlé dekory odstín podlahy. Pokud vás zajímají technické parametry, tak tato podlaha od výrobce BARLINEK má šířku 130 mm a délku 725 mm. Pro řemeslníky, typ pokládky je zámková a nosný materiál .
Akční nabídka
Parametry
| Začlenění | Dřevěné podlahy |
|---|---|
| Typ podlahy | Dřevěná podlaha třívrstvá |
| Typ pokládky | Zámková |
| Vzor podlahy | Rybí kost |
| Přiznaná spára (fáze) | 4V - mini |
| Barevný odstín podlahy | Bílé a světlé dekory |
| Tloušťka | 14 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Délka | 725 mm |
| Dřevina podlahy | Dub |
| Struktura povrchu | Kartáčovaná |
| Povrchová úprava | Olej |
| Nášlapná vrstva | 2,5 mm |
| Třída použití | Bytová a komerční |
| Tepelný odpor | 0,100 m²K/W |
| Záruka bytová | 20 let |
| Voděodolnost | Voděodolná |
| Výrobce | BARLINEK |
| Kolekce výrobce | Promo |
| Vhodné pro podlahové vytápění | Ano |
| Voděodolné | Voděodolné |
| Třídění dřeviny | Country |
BARLINEK
Podlaha BARLINEK vyrobená ze skutečného dřeva je přírodní a ušlechtilý produkt. Dokonale tlumí hluk a díky schopnosti absorbovat vlhkost regulují mikroklima místnosti. Podlaha zároveň poskytuje možnost vícenásobného broušení a renovace laku. Dřevěné podlahy BARLINEK se vyrábí již od roku 1946 a jsou velmi oblíbené v Evropě i zámoří.



